Як виїхати до Іспанії.

Ті, кому надається можливість вибрати країну ПМЖ, звичайно, зупиняються на місцях теплих і сонячних. Однак перш ніж подати заяву на отримання візи, варто уважно вивчити менталітет жителів, пройти курс з вивчення або підвищенню рівня розмовної мови, запастися терпінням для боротьби за місце під сонцем.
Інструкція
1
Іспанія - апельсиновий рай, край сієсти і кориди. Мало хто з нас не чув про шедеври генія Гауді, не захоплювалася талантами Дали, не мріяв побувати на землі, яка подарувала світові стільки видатних особистостей. Іммігрувати до Іспанії з Росії сьогодні не мріє хіба що лінивий. І цьому є підтвердження. За деякими даними, до 70 осіб зі ста сьогодні планують своє життя за кордоном. При цьому лише деякі з них говорять державною мовою країни, в якій збираються влаштуватися, чітко уявляють своє майбутнє і перспективи. А дарма. Зв'язок цих показників з успіхом на співбесіді пряма. Почнемо з того, що ви насилу зможете порозумітися в посольстві і заповнити необхідні папери. Далі буде тільки гірше.
2
Варто відзначити, що єдиною причиною, по якій влада погодиться дозволити вам тимчасове проживання в Іспанії без виснажливих співбесід і прохань - це переїзд до чоловіка, шлюб з громадянином/громадянкою Іспанії, переїзд дітей до батьків або батьків до дітей (у тому випадку, якщо їм вже виповнилося 65 років). Влада досить стримано ставляться до іммігрантів з Росії - отримати дозвіл на ВМЖ, а тим більше ПМЖ, досить складно навіть тим, хто володіє нерухомим майном на території країни. Якщо один з дозволів отримати все-таки вдалося, громадянство переселенцю світить не раніше, ніж через 5 років.
3
До власників великого бізнесу влади більш прихильні, однак наявність своєї справи в Іспанії ще не гарантує безтурботне майбутнє. Бізнес не представляє інтерес для властей, якщо ви не відкриваєте робочі місця і не платите в казну пристойні податки. Стати "резидентом на час" набагато простіше: Вам не відмовлять в студентській, робочої, а також гостьовий візах, термін яких не перевищує 90 або 180 днів перебування на сонячній землі. За певну плату, як правило, не перевищує 5000 рублів, Вам дозволять влаштувати собі відпочинок в Іспанії, відвідати друзів, реалізувати плани на шопінг.