Як емігрувати до Австралії.

Якщо ви освічені, говорите по-англійськи і по якимось причинам не задоволені становищем на батьківщині, то напевно не раз замислювалися про еміграцію за кордон. Різні країни пропонують безліч програм з метою залучення фахівців. Які з них вигідно підходять, а за якими у нас немає шансів, варто розібратися детальніше.
Інструкція
1
Розглянемо ситуацію з імміграцією в Австралію . Сьогодні країна пропонує три найбільш підходящі програми для фахівців високої кваліфікації (варто відзначити, що наявність освіти, а тим більше докторського ступеня, підвищує шанси відразу в кілька разів). Так (якщо ви не претендуєте на роль інвестора або бізнес-партнера), в посольстві вам запропонують участь в програма незалежних професіоналів. Для того щоб папери потрапили на розгляд, вам буде потрібно в обов'язковому порядку здати тест на знання мови, вартість якого коливається від 6000 до 8500 рублів залежно від регіону. Далі необхідно оплатити держмито, офіційний збір і медичні довідки для кожного з членів родини - приблизно 1500 доларів США.
2
Проходимо сертифікацію. Щоб підтвердити рівень своєї освіти та професійних навичок, отриманих в країні проживання, доведеться потрудитися. В комітеті з ліцензування розглянуть представлені вами паперу і винесуть вердикт. На цьому етапі вам доведеться мати справу з Trades Recognition Australia, так званим, технічним комітетом Австралії. При заповненні паперів приділіть окрему увагу досвіду роботи, який зможе підтвердити ваші навички. Не варто намагатися прикрасити: якщо ваші заяви виявляться голослівними, вони зіграють проти вас в момент розгляду.
3
Документи відправлені, тести здані - тепер потрібно чекати результат з комітету. Головна задача - набрати правильну кількість балів. Для того, щоб емігрувати з Росії в Австралію , необхідно не менше 120 балів. Не забудьте додати до заяви всі папери, вигідно характеризують вашу трудову діяльність, продумати бізнес-план і програми, які можете запропонувати як фахівець. При прийнятті рішення будуть розглянуті як документи про освіту, так і перспективи вашого професійного росту в країні імміграції.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sB9_E9ghYcw
Корисна порада
Для того щоб отримати дозвіл на тимчасове проживання в Австралії, не варто намагатися вказувати неправдиві відомості. Будьте логічні й передбачувані, саме цей фактор допоможе владі дати свій позитивну відповідь.
До сих пір Австралія залишається самої непізнаною країною світу, адже не даремно раніше вона носила назву Terra Incognita. Австралію по праву можна назвати країною самого-самого. Посудіть самі: найменший материк, самий пустельний з усіх материків, самий посушливий клімат (опадів на рік випадає менше, ніж у Південній Америці чи Африці), самий жаркий (влітку з пустелі Сімпсон температура досягає + 60 ° С в тіні), і сама сувора імміграційна служба, потрапити в Австралію не так-то просто. Розглянемо, як це можна зробити.
Інструкція
1
Виберіть напрямок. В Австралії кожен знайде відпочинок до душі. Любителі пляжів і золотого піску оцінять Голд-Кост - 40-кілометровий піщаний пляж, що радує сонячною погодою 300 днів на рік. Великий Бар'єрний Риф - справжня мекка для дайверів і серферів з усього світу. Фанати екотуризму придбають масу вражень від відвідин національного парку Данденонг, заповідника тварин Хілсвілл, заповідника коал і великої австралійської дороги (найпротяжніша і мальовнича дорога материка). Вартість екскурсій варіюється від $ 70 до $ 1000.
2
Вирішіть, коли краще їхати. Врахуйте, що з жовтня по березень в Австралії сезон дощів. Сухий сезон наступає взимку, з квітня по вересень.
3
Подбайте про отримання візи, це самий складний і відповідальний пункт. Для отримання візи необхідно правильно і грамотно заповнити візову анкету. Анкета складається з 47 пунктів, питання дуже докладні. На дітей заповнюються окремі анкети. Підкреслюємо важливість грамотного заповнення анкети, від неї залежить, отримає заявник візу чи ні!
4
З заповненою анкетою необхідно звернутися до Посольства Австралії. Для отримання туристичної візи при собі потрібно мати документи: заповнена анкета, дві кольорові фотографії 3,4х4,5, діючий закордонний паспорт, російський паспорт, довідку з місця роботи, виписка з банківського рахунку, копії документів на власність, копія свідоцтва про шлюб, копії свідоцтва про народження дітей, якщо є. Якщо віза гостьова, то необхідно докласти запрошення від громадянина Австралії. Усі копії документів обов'язково повинні бути перекладені англійською мовою і завірені нотаріусом. Туристична віза оформляється на термін не більше 90 днів. Дуже важливо справити сприятливе враження на співробітників Посольства, які проводитимуть співбесіду.
5
Далі підберіть відповідний готель. В Австралії можна знайти готелі будь-якого цінового рівня, від найпростіших до шикарних готелів класу Deluxe. Середня вартість номера на одну людину від $ 17 до $ 35 на добу.
6
Потім виберіть авіакомпанію. Дістатися до Австралії можна кількома авіакомпаніями, найзручніший переліт - через Токіо, де дозволений безвізовий транзит. З Москви перельоти в Австралію пропонує ведуча австралійська компанія Qantas, також через Токіо. Щоденні рейси. Серед відомих авіакомпаній, що пропонують перельоти в Австралію , можна назвати «Аерофлот», Cathay Pacific, Korean Air і Emirates.Не так легко потрапити на цей далекий материк, але, побувавши там один раз, скоряєшся його красі назавжди!