Як завантажувати кисті в фотошоп.

Сьогодні практично в кожній сім'ї є цифровий фотоапарат. Тепер не потрібно докладати героїчні зусилля для того, щоб зробити і надрукувати фото своєї сім'ї, друзів. Залежно від застосовуваної техніки, фотографії можуть бути краще чи гірше, але у кожного накопичилося їх безліч. Просто роздрукувати їх - це вже не цікаво. А що якщо перетворити їх колажі, картини?
Інструкція
1
Починаючи освоювати програму Photoshop, кращу на сьогоднішній день для редагування фотографій, потрібно починати з самого простого, з «азів». Робота з установки кистей - одна з ніх.Прежде все, підберіть потрібні вам кисті . В Інтернеті їх дуже багато, тому не треба скачувати все підряд. Приміром, ви вирішили зробити колаж на тему зимового ранку. Підходящий пейзаж у вас є, але додатково потрібен морозний візерунок і сніжинки. Ось їх-то і шукайте по запросу « кисті , морозний узор, сніжинки» .Скачай потрібну кисть (вони, як правило, зберігаються в архівах), розпакуйте її в будь-яку зручну для вас папку. Можна просто створити на робочому столі каталог « кисті » і помістити файл з пензлем у неї. Все кисті для Photoshopа мають розширення * .abr.
2
Для того, щоб встановити кисть в програму «Фотошоп», відкрийте її. Знайдіть в основному меню пункт «редагування» (Edit - якщо у вас англомовна версія), а в ньому - «управління наборами» або «управління бібліотеками» (Preset Manager) .Після натискання на цей рядок лівої кнопкою миші, відкриється вікно, де в верхньої частини ви зможете зробити вибір, яке саме додаток хочете встановити: кисті , зразки, градіенти.По замовчуванням в першому рядку - кисті . Переконавшись, що це так, натискаємо на кнопку «завантажити» (Load). Далі програма запропонує вам вибрати паку і файл (працюйте як в простому Провіднику). Вибравши потрібний вам файл з кистю (розширення abr), тисніть на кнопку «завантажити». Все, кисть завантажена в програму. В цьому легко можна переконатися, натиснувши на смугу прокрутки в меню вибору кисті .
3
На завершальному етапі пишемо романтичне лист. Замість звичайного білого паперу робимо шаблон за допомогою кисті «серце». Для того, щоб зробити подібний шаблон, вам буде потрібно всього кілька разів клікнути «мишею». Творимо до нього слова любові.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zmwCd9isjHY
Зверніть увагу
Запустіть Adobe Photoshop. Виберіть інструмент Brush (Кисть) і в параметрах кисті знайдіть рядок Load Brushes (Завантажити Кисті), і нові кисті додадуться в кінці списку Ваших кистей, залишиться тільки вибрати потрібні.
Корисна порада
В. Як завантажити кисті в Adobe Photoshop? О. Для цього розпаковуємо архів (якщо кисті в архіві, використовуємо, наприклад, програму WinRAR для цих цілей або будь-який інший распаковщик) або просто копіюємо файли з розширенням .abr в папку з Adobe Photoshop, де зберігаються всі пензлики, що поставляються в комплекті з самим фотошопом.
Для виконання різних операції з обробки готових або створенню нових зображень в комп'ютері використовуються спеціалізовані програми - графічні редактори. Adobe Photoshop - одна з таких програм, а кисть - один з основних інструментів цього додатка. Саме його найчастіше використовують у роботі професійні дизайнери і любителі, тому вже створено величезну кількість додаткових наборів, якими можна поповнити базовий список кистей.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Щоб відкрити активний зараз набір кистей, використовуйте піктограму на панелі інструментів. На ній зображена стилізована пензлик, а при наведенні покажчика миші спливає підказка «Інструмент" Пензель "». Клацання по цій піктограмі можна замінити натисненням клавіші B (російська «І»). Після активації інструменту на панелі «Параметри» з'являються відповідні інші елементи управління - клікніть по другий ліворуч піктограмі, щоб відкрити таблицю всіх доступних в поточному наборі пензликів.
2
Цю ж таблицю можна відкрити в окремій панелі - натисніть клавішу F5 або виберіть пункт «Кисть» в розділі "Вікно" меню графічного редактора. Віконце відкриється на вкладці «Кисть», яка дозволяє докладно налаштувати параметри пензлики обраної форми. Форму можна поміняти в таблиці, вміщеній тут же, або на окремій вкладці «Набори кистей».
3
Якщо ви завантажили з інтернету або отримали іншим шляхом файл з набором кистей, відкрити його в графічному редакторі дуже просто - лівою кнопкою миші клікніть цей об'єкт двічі. Якщо Photoshop при цьому запущений, ніяких ефектів ви не помітите, але колекція кистей з файлу буде додана в поточний список пензликів, і ви зможете її використовувати.
4
Можна додати набір з файлу і з використанням діалогів самого графічного редактора. Для цього на згаданій вище вкладці «Набори кистей» клікніть піктограму у правого верхнього краю і в контекстному меню виберіть рядок «Завантажити кисті». В діалозі відкриття знайдіть потрібний abr-файл, виділіть його і натисніть кнопку «Завантажити».
5
В контекстному меню вкладки «Набори кистей» є список колекцій кистей, які можна завантажувати або вивантажувати в міру необхідності. До цього переліку можна додати і набір з вашого файлу з розширенням abr. Для цього його треба помістити в ту ж папку, де Photoshop зберігає свої кисті. Скопіюйте його в каталог Brushes, який поміщений в фолдер Presets кореневої директорії графічного редактора.