Як зробити виноску.

У документи Microsoft Word можна вставляти виноски, які використовуються для додавання в текст коментарів, пояснень, посилань, списків літератури та іншої інформації. Виноски можуть бути звичайними або кінцевими. При додаванні звичайної виноски пояснювальна інформація буде відображена на поточній сторінці, а при додаванні кінцевий - на останній сторінці документа.

Інструкція
1

Для того щоб додати звичайну виноску, перейдіть на вкладку "Посилання" та оберіть "Вставити звичайну виноску". Виноска буде додана в текст в тому місці, де розташований курсор, а вам буде запропоновано ввести текст виноски. В документах Word використовується наскрізна нумерація виносок, тому при додаванні наступної виноски, для неї буде обраний наступний порядковий номер. Для додавання наступної звичайної виноски використовуйте клавіші Ctrl + Alt + F.

2

Для того щоб додати кінцеву виноску, на вкладці "Посилання" оберіть "Вставити кінцеву виноску", і після розміщення виноски додайте потрібну інформацію в поле введення. Щоб додати наступну кінцеву виноску, використовуйте клавіші Ctrl + Alt + D.

3

Крім того, ви можете змінити формат виносок, який може бути встановлений як в буквеному відображенні (a, b, c, d і т.д .), так і в цифровому (1,2,3,4 і т.д.) або символьному (*, #, @, & і т.д.). Щоб змінити формат виноски перейдіть на вкладку "Посилання" і в розділі "Виноски" клацніть на значку відкриття діалогового вікна "Виноски" в правому нижньому кутку розділу. У діалоговому вікні виберіть потрібний вам формат номера і збережіть зміни, натиснувши кнопку "Застосувати".