Як виїхати в америку.

Америка, колись далека й неприступна країна, сьогодні приваблює росіян безмежними кар'єрними перспективами і матеріальними благами. Імміграція в Америку з Росії сьогодні аж ніяк не рідкісний випадок, а скоріше рутина.
Інструкція
1
Виїхати в Америку хоч раз в житті планує кожен, хто знає англійську мову. Багатьох ваблять менталітет і культура, інших - соціальне забезпечення і відмінне страхове обслуговування, третє - популярні курорти, низькі ціни на товари та бренди. Так чи інакше, умови для поїздки в країну для всіх однакові. Як же слід вчинити, якщо ви задумали переїхати назовсім?
2
По-перше, варто пам'ятати, що американська влада не раді тому, хто не хоче працювати і не має позитивних рекомендацій. Також варто з'ясувати, наскільки добре ви говорите по-англійськи, чи бували колись у США, чи спілкувалися з носіями мови. Все це важливо: якщо ви вивчали мову в його класичному варіанті, навряд чи увіллєтеся в бесіду з першого разу.
3
Існує кілька підстав для отримання візи в США. Головне з них - наявність подружжя або дітей - громадян США, які висилають вам запрошення. Якщо таких немає, залишається участь у лотереї Green Card. Ця карта дає вам і вашій родині право переїхати в Америку , проте не так швидко. Спочатку доведеться довести свою фінансову спроможність - надати дані про рахунки на кілька тисяч доларів (як мінімум). У вас повинні бути гроші на оренду житла, проїзд та харчування майже на півроку або запрошення на роботу. Якщо таке є - шанси збільшуються.
4
Що робити, якщо жоден з перерахованих способів не підходить? Можна скористатися іншими існуючими варіантами: віза нареченої (надається не більше, ніж на 3 місяці), робоча віза (до 3-6 років), бізнес-імміграція, переселення біженців. Безумовно, кожне клопотання на отримання візи має бути підтверджено документально і бути обгрунтовано.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ImVu7C7e_cQ