Як форматувати нокію. Як офарматіровать нокиа Е500.

Існує декілька способів відформатувати мобільний телефон Nokia. Ви можете очистити тільки інформацію на карті пам'яті, повернути настройки до заводських параметрах, або повністю очистити всі ваші особисті дані і настройки.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно видалити з телефону фотографії, відеоролики та інші дані, які зберігаються на карті пам'яті, вам треба здійснити форматування тільки карти пам'яті. Для цього увійдіть в меню - додатки - диспетчер файлів - карта пам'яті - функції - функції карти пам'яті - форматувати. Також можна відформатувати карту пам'яті, підключивши телефон до комп'ютера в режимі USB накопичувача і, клацнувши правою кнопкою миші на значку карти пам'яті в Провіднику Windows, вибрати пункт меню «Форматувати».
2
Якщо вам потрібно скинути настройки телефону до параметрів, встановлених на заводі, вам слід зробити Soft reset. Для цього введіть на клавіатурі телефону сервісну команду * # 7780 # або увійдіть в меню - параметри - управління телефоном - вихідні параметри. Після запиту коду введіть 12345 і настройки будуть скинуті. При цьому на деяких моделях Nokia можлива часткова втрата ваших особистих даних, тому збережіть ваші контакти та іншу інформацію.
3
У випадку, коли вам необхідно повністю відформатувати телефон, включаючи всі особисті дані і настройки, слід зробити Hard reset. На клавіатурі телефону наберіть сервісну команду * # 7370 #. Після запиту коду введіть 12345. Усі дані та настройки будуть видалені і відновити їх буде неможливо, тому заздалегідь подбайте про створення резервної копії.
Проізводітеоь смарфона Nokia переодически випускає оновлення прошивок, призначені для поліпшення роботи смартфонів . На перший погляд здасться, що це складна операція. Але це не так: кожен власник смартфона Nokia здатний самостійно провести його прошивку.
Інструкція
1
Приступаючи до прошивці смартфона Nokia, необхідно врахувати, що є серії телефону Nokia (6630, 6680, 6270, 3250, N70, N90), яким неможливо робити прошивку без фішера.
2
Для цього в першу чергу необхідно дізнатися, яка саме версія прошивки вказана в вашому смартфоні, для цього треба набрати * # 0000 #. Потім скачайте на комп'ютер саме ту прошивку, яка призначена для вашого телефону.
3
Наступним кроком є скачування програм Diego_3_06, Phoenix 2004 і Crack для Phoenix. Під час установки можуть виникнути на екрані повідомлення про помилку, відкрийте два вікна: повідомлення про помилку і установка файлу Crack.exe, потім натисніть на кнопку «Спробувати знову» і продовжите установку програми Crack.exe, при цьому замініть файли, якщо в цьому є необхідність. Все це треба буде зробити дуже швидко, так як помилка може з'явитися знову.
4
Наступним кроком буде перезавантаження комп'ютера. Після перезавантаження, необхідно запустити програму Phoenix 2004, потім згорнути її, але не закривати, і запустити установку. Фахівці рекомендують ні за яких умов в кінці встановлення не перезавантажувати комп'ютер.
5
Потім необхідно встановити кабельний driver DKU-2, завдяки якому, з'являється можливість увійти в наступні папки: C: Program FilesCommon FilesNokiaTssCdmaCommon і C: Program FilesCommon FilesNokiaTssFlash.Будьте уважні до кожного кроку, інакше можна зіпсувати телефон.
6
Дістаньте з телефону карту пам'яті та зробіть його форматування. Необхідно також зарядити акумулятор телефона.После всіх пророблених дій необхідно натиснути на «Запуск» і чекати. У вікні програми буде з'являтися різна інформація щодо прошивания смартфона Нокіа. Однак нічого не треба чіпати. Якщо надійшло повідомлення, що телефон знаходиться в режимі Test mode, то включите цей режим і закрийте дане повідомлення.
7
Якщо все зроблено правильно, то отримаєте лист про те, що оновлення прошивки пройшла вдало. Після прошивки слід зробити перезавантаження і форматування телефону.