Як змінити фон фотографії в фотошопі. Як фотошопі змінити фон.

Змінити фон фотографії в фотошопі нескладно, і в результаті у вас можуть вийде цікаві зображення і колажі.
Інструкція
1
Відкрийте в фотошопі фотографії, з якими хочете працювати. Коли ви будете працювати з декількома зображеннями і накладенням їх один на одного, то потрібно буде перемикати верстви. Активний той шар, який виділений блакитним кольором в палітрі Layers. Всі маніпуляції будуть відбуватися саме з ним, тому вам доведеться перемикатися між шарами. Якщо на вашому екрані немає палітри Layers, то ви можете викликати її за допомогою пункту головного меню Window - Layers або гарячої клавішею F7.
2
Вам потрібно вирізати силует або постать, яку ви хочете перемістити на інший фон . Для цього виділіть ту фігуру, яку будете переміщати. Виберіть інструмент Magnetic Lasso Tool. Даний інструмент виділяє контур сам «притягуючись» до нього, тому вам не потрібно буде рухати курсів уздовж контуру фігури з високою точністю. Утримуйте ліву кнопку мsib і обведіть фігуру по контуру. Двічі клікніть в місці, де виділення закінчується, і у вас вийде замкнута пунктирна лінія, що позначає виділення.
3
Скопіюйте виділену область за допомогою поєднання клавіш Ctrl + C. Перенесіть фігуру на той фон , який ви обрали. Натисніть сполучення клавіш Ctrl + V, і зображення буде вставлено з буфера обміну. Швидше за все, воно не буде правильно співвідноситися за розміром з фон ом.
4
Щоб скорегувати розміри натисніть сполучення клавіш Ctrl + T, і ви зможете трансформувати фігуру. Наведіть мишу на прямокутник, який з'явиться навколо фігури, і утримуючи ліву кнопку миші, потягніть за його кути. Тим самим ви будете звужувати або розтягувати зображення. Для того щоб зберегти пропорції фігури під час перетягування кутів прямокутника утримуйте клавішу Shift.
5
Зробіть розмиття контуру фігури, щоб вона краще поєднувалася з фон ом. Виберіть інструмент Blur і, утримуючи ліву кнопку миші, проведіть їм по контуру фігури. Нове зображення готово.
Зверніть увагу
Як змінити задній фон на фотографії? Насправді це не так складно, як може здатися з першого погляду.
Корисна порада
1. Відкриємо вихідне фото, фон якого необхідно поміняти в програмі Photoshop. 2. Виділимо ту частину фотографії, яка нас влаштовує (в нашому випадку це яблука). 3. Міняємо основний колір (Foreground Color) на білий і за допомогою інструменту «Кисть» (Brush Tool) «проявляємо» яблука. По контуру виділеної області я рекомендую пройтися пензлем з розмитими краями. Якщо ви випадково проявили не той фрагмент, змініть колір кисті на чорний і пройдіться по помилково проявленій місцю.
Фотошоп захоплює початківців користувачів величезною кількістю відкриваються творчих можливостей, і багато хто мріє навчитися створювати красиві і незвичайні колажі, працювати в області фотомонтажу, і звичайно, міняти фони на своїх фотографіях і фотографіях своїх друзів. При цьому, реалістична зміна фону і акуратне вирізання об'єкта з фону становить для початківців серйозну проблему, і вирішити її вам допоможе знання технології вилучення фону з фотографії, що створює реалістичний і достовірний ефект, який ви отримаєте в результаті своєї роботи.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі фотографію з людиною, яку ви хочете помістити на новий фон, а також саме фонове ізображенріе.
2
Продублируйте фоновий шар і зніміть видимість з вихідного шару, натиснувши піктограму очі близько мініатюри слова. Вирізати людини з фону максимально акуратно вам допоможе швидка маска шару.
3
Створіть новий шар і скопіюйте в нього вміст зеленого каналу фотографії (apply image). Залежно від того, які тони переважають у фотографії, і який в ній баланс білого, перевірте, на якому каналі зображення буде максимально контрастним (панель Channels).
4
Визначивши потрібний канал, видаліть всі інші канали, зробивши зображення сірим. Для цього відкрийте меню Image і в меню режимів вкажіть Grayscale. Застосуйте канал до майбутньої масці шару, вказавши режим змішування шарів Multiply.
5
Тепер візьміть кисть чорного кольору і зафарбуйте людині на фотографії обличчя, щоб після застосування маски зберегти колір шкіри і природність очей. Зробіть шар з маскою невидимим, а потім створіть маску шару-дубліката бекграунду.
6
Скопіюйте туди створену вище маску, інвертовану її. Встановіть режим змішування на Normal. Все, що вам залишиться - це вийти з режиму маски і інвертувати зображення, щоб можна було видалити непотрібний фон, залишивши вирізану людську фігуру. Скопіюйте її та вставте на новий фон в потрібному місці.
7
Вставивши фігуру на новий фон, ви можете зіткнутися з дуже різким розходженням в балансі білого - в цьому випадку відредагуйте рівні і насиченість кольорів в Image> Adjustments> Hue/Saturation.