Як зробити кросворд.

Кросворд - одне з найулюбленіших способів проведення дозвілля для дорослих і дітей. Ця забава допомагає розширити кругозір і дізнатися багато нового. А найбільше користі ви зможете витягти, якщо спробуєте зробити кросворд самі.
Вам знадобиться
  • Папір, ручка, енциклопедія
Інструкція
1
Щоб зробити свій кросворд, почніть з листка розлініяної паперу. В середині аркуша напишіть перше слово, заповнюючи кожну клітину однією буквою. Продовжіть складати кросворд, додаючи до першого слова інші слова, подібно грі з скрабл. Головне стежте, щоб слова йшли зліва-направо і зверху-вниз.
2
Обведіть клітини з буквами чорними чорнилами. Порожні клітини, в просторі кросворду можна зафарбувати чорним, тоді кросворд буде виглядати так само, як в будь-якій газеті.
3
Тепер почніть пронумеровувати ваші слова. Почніть нумерацію з верхнього лівого кута кросворду. Нумеруйте слова зліва-направо, зверху-вниз і продовжуйте до тих пір, поки у кожного слова чи не з'явиться свій номер.
4
Використовуючи нумерацію, дайте визначення кожному слову в кросворді. Пишіть визначення навпроти номера. Запишіть тлумачення кожного слова.
5
Скопіюйте свій кросворд на новий аркуш паперу. Тільки в цей раз не заповнюйте клітини буквами. Тепер можна віддавати ваш кросворд на суд родині. Подивимося як вони впораються з вашим кругозором.