Як зробити схему вишивки з фотографії. Як зробити фотографію для вишивання.

Вишивання - захоплююче заняття. Але не завжди вдається знайти малюнок, який би подобався. Однак ви самі можете зробити його з будь-якого зображення. Це зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Якщо вам ніяк не трапляється схема для вишивки , яка б надихнула, або ви хочете створити унікальне вишите полотно, якого не буде більше ні в кого, то в цьому вам допоможе комп'ютер і програма фотошоп . Відкрийте в ній зображення, яке ви хочете перетворити в малюнок для вишивки . Виберіть пункт головного меню Image - Adjustments - Posterize. Майте на увазі, що чим менше значення рівнів ви поставите, тим менша кількість кольорів залишиться на зображенні. Цей крок допоможе позбутися від занадто великої кількості колірних відтінків.
2
Виберіть пункт головного меню Filter - Pixelate - Mosaic. В цьому фільтрі чим менше Cell Size, тим більше вийде квадратиків. Можна поставити, наприклад, 6. Після застосування цього фільтра все зображення буде складатися з безлічі квадратиків.
3
Якщо картинка, яку ви обрали за основу, невеликого розміру, то виберіть пункт головного меню Image - Image Size і в ньому збільште розмір зображення.
4
Для того щоб прибрати каламутність квадратиків після їх збільшення застосуєте до зображення фільтр, що збільшує різкість, кілька разів. Для цього виконайте пункт головного меню Filter - Sharpen - Sharpen.
5
Щоб вишивати було зручно розділіть картинку на квадратики розміром 10 на 10. Скористайтеся поєднанням клавіш Ctrl + R, після чого зліва і зверху з'являться лінійки. Мишею витягніть з цих лінійок направляючі і відзначте центр зображення.
6
Виберіть інструмент Line Tool і з його допомогою прямо по напрямних намалюйте вертикальну і горизонтальну лінії. Малюйте лінії через кожні 10 клітинок. В результаті у вас буде зображення, що складаються з невеликих квадратиків і розмічене на квадрати більші.
7
Тепер ви можете роздрукувати отриману картинку, підібрати відповідні за кольорами нитки і приступити до вишивки.