Як прибрати запах з холодильника.

Неприємний запах в холодильнику може з'явитися, якщо ви забули накрити кришкою каструлю, або просто забули про продукти, які за довгий час встигли зіпсуватися. Прибравши джерело запах а ви, швидше за все, не позбудетеся від проблеми.
Інструкція
1
Щоб справитися з неприємним запах ом в холодильнику ви можете розкласти на його полицях кілька шматочків чорного хліба, який за кілька годин може поглинути запах .
2
Також як очищення повітря в холодильнику можна спробувати скористатися губкою, змоченою в розведеною водою оцтової кислоті або в свіжому лимонному соці, ретельно протерши нею все стінки і полки холодильника.
3
Крім того, можна усунути неприємний запах , поставивши на полку холодильника стакан води, в якому розлучена харчова сода. Такий розчин добре поглинає різні запах і.
4
Якщо жоден з перерахованих способів не допомагає, вам залишається тільки відключити холодильник, вийняти з нього всі продукти, розморозити, а потім ретельно вимити його з застосуванням миючого засобу. Після цього залиште холодильник на деякий час відкритим, щоб все запах і повністю вивітрилися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_mM2ktrblHo