Як склеїти фотографії в фотошопі. Як у фотошопі склеїти багато фотографій.

Вам може знадобитися склеїти кілька фотографій при створенні панорами, колажу, листівки, календаря, запрошення. Це не складний, але в теж час дуже поширений прийом.
Інструкція
1
Для склеювання двох і більше зображень в фотошопі відкрийте їх все в програмі. Щоб бачити все зображення, з якими ви будете працювати, виконайте команду головного меню Window- Arrange - Cascаde. Там же є пункти Tile Horizontally і Tilly Vertically, які теж «розкладають» всі зображення на робочому столі.
2
Гарне сідлати розмір зображень рівними по вертикалі або горизонталі, залежно від напрямку, в якому ви будете їх склеювати. Для того що знати і мати можливість поміняти розмір картинки виконайте пункт головного меню Image - Image Size.
3
Виберіть те зображення, до якого будуть приклеєні інші. Після цього збільште розмір полотна в потрібну сторону на кількість пікселів, рівних розмірам тих зображень, які ви будете сюди приклеювати. Для цього виконайте пункт головного меню Image - Canvas Size. Current Sizе - цей той розмір картинки, який ви змінюєте. Width - це розмір по горизонталі, Height - по вертикалі. За допомогою Anchor ви вказуєте в якому напрямку буде змінюватися розмір зображення.
4
Виберіть інструмент Move Tool і з його допомогою перетягніть друге зображення на що з'явилося порожнє місце. Вирівняйте картинки.
5
В тому випадку, якщо вам потрібно робити плавний перехід від одного зображення до іншого, то скористайтеся інструментом Clone Stamp. Затиснувши клавішу Alt, клікніть по тому місцю зображення, з якого відбуватиметься копіювання фрагмента. Після цього мишею «замажте» ті місця переходу, які хочете згладити.
6
Інший спосіб добитися плавного переходу - використовувати маску шару. Для цього активізуйте той шар, який знаходиться вище. Внизу палітри Layers натисніть Add Layer Mask (значок прямокутника, в якому намальований круг). Виберіть інструмент Gradient Tool від чорного кольору до білого і залийте градієнтом ваші зображення. Більш плавний перехід вийде, якщо почати градієнт якнайближче до кордону зображенні і протягнути його якнайдалі.
7
Якщо вам потрібно об'єднати ті кілька шарів, які у вас вийшли, то зробіть це в палите Layer, вибравши пункт меню Flatten Image.