Як намалювати горобця.

Воробей - маленька спритна пташка, що мешкає в тих місцях, де живе людина. Ці малюки дзвінко цвірінькають на дахах будинків, весело плескалися в теплих калюжах, бойко стрибають по доріжкам парків і скверів. Навіть дитина зможе дізнатися горобця серед безлічі інших птахів. Намалювати горобця зовсім не складно.
Інструкція
1
Спершу на чистому аркуші паперу олівцем потрібно намалювати голову горобця (невелику окружність). Потім до голови слід додати тулуб спритною пташки (овал).
2
Далі приблизно посередині тільця горобця потрібно намалювати крило птаха, що зовні нагадує пелюстка квітки. Крило має трохи вилазити за межі тулуба.
3
Тепер за допомогою невеликої дуги в нижній частині тулуба необхідно показати грудку пташки. А двома маленькими напівколами на грудці слід позначити на малюнку підстави для ніжок горобця .
4
Намалювати хвіст горобця можна у вигляді трьох фігурок, що нагадують пелюстки квітки, що виходять з задньої частини тулуба пустотливий пташки.
5
Тепер на голові горобця , за допомогою округлих ліній, слід намалювати властиву цьому птаху смужку. А на ній невеликий круглий глазик.
6
Далі потрібно додати горобцеві маленький трикутний дзьобик. Верхня його частина є продовженням смуги на голівці птиці.
7
Тепер на крильці горобця на овальних ліній слід показати оперення. На цьому ж етапі малювання слід видалити з малюнка всі зайві олівцеві лінії, використовуючи ластик. Зараз потрібно розфарбувати спритну птицю в властиві їй кольору: сірий і коричневий. Щічки і грудку горобця слід залишити біленькими, а смугу на голові потрібно зафарбувати чорним кольором.
8
І нарешті, завершальний етап малювання горобця - це додавання до тулуба птаха двох коротеньких жовтеньких ніжок. На кожній лапці горобця розташовуються 4 пальчика: 3 спереду і 1 ззаду.