Як шукати скарб. Де знайти скарб.

Знайти клад - нездійсненна мрія багатьох. Однак вона не настільки недосяжна, як здається. Слідуючи декільком простим правилам і технікам, ви майже напевно зможете зробити дивовижні відкриття.
Вам знадобиться
  • Металошукач
  • Комп'ютер з доступом в інтернет
Інструкція
1
Якщо ви хочете знайти клад , проведіть невелике дослідження. Шукайте знаки та історичні факти, які свідчать від те, що скарб існує.
2
Виберіть відповідне місце і вивчіть його історію. Може бути ви живете неподалік від пляжу де колись розбився корабель з цінним вантажем. Або колись на сусідньому полі був знайде клад , але частина його безслідно пропала. Використовуйте всі отримані знання для розгадки місцезнаходження клад а.
3
Для того, щоб знайти клад , вам буде вкрай корисний металошукач. Цей прилад ідентифікує місцезнаходження покладів металу. Новітні моделі металошукачів здатні в точності визначати тип знайденого металу, навіть в тому випадку, якщо він знаходиться глибоко під землею.
4
Спробуйте пошукати скарби і цінності в несподіваних і в той же час очевидних місцях. Відомі численні випадків, коли люди купували щось справді цінне на блошиних ринках і барахолках практично задаром.