Як намалювати рибу.

Домашній акваріум - не тільки відмінна ідея декорування інтер'єру, але і вірний помічник у боротьбі зі стресами, що виникають в результаті шаленого ритму буденного життя. Крім того, для людей, не спроможних завести у себе вдома кішку, собаку чи папугу, акваріумні рибки - відмінне рішення. А ті, для кого і домашній акваріум - нездійсненна мрія, можуть самі намалювати рибу .
Інструкція
1
Спершу на аркуші паперу слід намалювати невелику окружність - голову майбутньої риби.
2
Далі потрібно намалювати дугу, що проходить через верхню частину кола. Правий кінець дуги повинен бути рази в 3-4 довше лівого.
3
Через нижню частину окружності слід провести вигнуту лінію, кінці якої слід з'єднати з кінцями верхньої дуги. Тіло риби готово.
4
Тепер рибі потрібно намалювати хвіст. Зовні він нагадує пару пелюсток квітки, що виходять з однієї точки.
5
Далі слід намалювати верхню губу риби. На малюнку вона має витягнуту краплевидну форму і розташована в нижній частині голови риби.
6
Слідом за верхньою губою, рибі необхідно додати і нижню, також нагадує невелику крапельку.
7
Далі рибі потрібно намалювати верхній плавник. Він може бути і овальним, і прямокутним, і трикутним, залежно від різновиду рибки. Зайві олівцеві лінії можна видалити за допомогою ластику.
8
Потім рибі слід домалювати пару нижніх плавників. Перший плавник зазвичай росте поряд з головою риби, а другий ближче до її хвоста.
9
Знову необхідно стерти зайві лінії ластиком. Т.к. очі у риб розташовуються з боків голови, на малюнку буде видний всього одне око. Його-то і потрібно намалювати.
10
Тепер на плавниках і хвості риби слід зобразити щетину у вигляді коротких смужок.
11
Далі за допомогою сіточки з прямих ліній, на тілі риби потрібно показати рисунок луски. Крім цього, необхідно стерти ластиком праву верхню частину кола, що служить колись наміткою голови риби.
12
Тепер рибу можна розфарбувати всіма кольорами веселки. Вийшов малюнок потрібно повісити на саме видне місце і милуватися ним частіше, забуваючи про проблеми і турботи повсякденного життя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zSE_gvs5gxo
Зверніть увагу
Як намалювати рибку з хвостом? В цьому уроці ми намалюємо красиву рибку з в'юнким хвостом. Вона схожа на золоту рибку і малюється досить просто. Першим ділом намалюємо очей нашої рибки. Око буде круглим з невеликим зіницею.
Корисна порада
Тема цього уроку як намалювати рибу, з красивою назвою Бетта. 1. Почніть малюнок з простого контуру тулуба риби. Малювати будь-яку рибу зовсім не складно. Досить намалювати витягнутий овальної форми контур, намалювати маленький кружечок для ока риби і поставити рисочку для хвоста.
Кожен батько мріє, щоб його чадо було всебічно розвинене. Уміння красиво малювати навколишній світ становить невіддільну частину такого розвитку. Адже через призму прекрасного малюнка, кожна людина долучається до любові, милосердя і доброту. Зробити разом з дитиною перші кроки в цьому мистецтві - це упоительная радість для дитини та її батьків. Тому навчимося разом з дитиною малювати рибку .
Вам знадобиться
  • Щільний аркуш білого паперу, ластик, набір кольорових олівців.
Інструкція
1
Намалюйте квадрат і трикутники. Тіло буде квадратом, а трикутники це голова і хвіст. Попутно пояснюючи малюкові, що означають ці геометричні фігури і чому вони так називаються.
2
Намалюйте плавники. Нехай плавниками будуть прямокутники, нахилені трохи вбік.
3
Намалюйте коло - це очей рибки.
4
Намалюйте сердечко, нехай це будуть риб'ячі губи.
5
Додайте смуги. Горизонтальні на хвості у рибки, вертикальні хвилясті поперек тіла.
6
Зітріть ластиком непотрібні лінії і закруглите олівцем все кутові виступи.
7
Розфарбуйте малюнок різнокольоровими олівцями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IH_oO1VeMpM
Зверніть увагу
Не треба відразу малювати велику кількість малюнків, краще буде чергувати їх з іншими, наприклад рухливими іграми. Так Ви не відіб'єте у маленьких дітей бажання вчитися далі.
Корисна порада
Тепер, коли красивий малюнок готовий Ви можете повісити його на стінку для загального захоплення. Це принесе багато радості і гордості Вашому дитинчаті. Подивіться - у вас вийшла незвичайна акваріумна рибка. Крім того в процесі малювання діти отримують додаткові уроки з геометрії та математики. Навчаючись рахувати кількість фігур, і запам'ятовуючи їх назви.