Як намалювати метелика.

Метелики - найкрасивіші, найяскравіші, самі незвичайні комахи в світі. Часом і не віриться в те, що кожна метелик колись була звичайною сірою гусеницею. А пройшовши особливий цикл видозмін стала чарівним крилатим істотою. Багато людей прикрашають штучними метеликами свої квартири. На магазинних прилавках можна знайти величезну безліч прикрас у вигляді метеликів: магнітики, прищіпки, заколки, наклейки. А можна намалювати метелика самому на чистому аркуші паперу.
Інструкція
1
Починати малювання метелики слід з зображення на аркуші прямий смуги. Ця осьова лінія. Вона потрібна для того, щоб всі частини майбутньої метелики були симетричними.
2
Далі вгорі осьової лінії потрібно намалювати невелику окружність. Нижче, впритул до неї - невеликий овал. А ще нижче його, також впритул, слід намалювати довгий овал. Таким чином, у майбутньої метелики з'являються головка, спинка і черевце.
3
Тепер саме час приступити до малювання крил метелика. Спершу потрібно зобразити верхні. Насправді, різновидів метеликів у природі велика кількість, тому форма крил цих комах може бути найрізноманітнішою: і каплевидной, і круглої, і овальної, і трикутної, загалом, будь-який.
4
Коли верхні крила метелика вже намальовані, необхідно приступити до зображення нижніх. Вони, так само як і передні, можуть бути вельми різноманітної форми. Правда, потрібно звернути увагу на те, що верхні і нижні крила комахи повинні бути намальовані в одному стилі. Це значить, що якщо верхні крила метелика круглі, то й нижні також повинні бути круглими. Хоча, на фантазію дитини правила не діють, тому крила метелика на дитячому малюнку можуть бути якими завгодно.
5
Тепер на голівці метелики слід намалювати пару закруглених вусиків.
6
На даному етапі маленька принцеса може щосили дати волю своїй фантазії, адже, нарешті, прийшов час намалювати на крилах метелика гарний візерунок. Трикутники і квадратики, кружечки і овали, завитки та зигзаги, сердечка та квіточки. Візерунок на крилах може бути самим непередбачуваним.
7
Далі за допомогою ластику необхідно видалити центральну допоміжну лінію і приступити до вельми цікавого етапу малювання метелики - її розмальойвування. Також як і різноманітні візерунки на крилах красуні, забарвлення її може бути абсолютно будь: червоною, синьою, зеленою, фіолетовою, жовтого, рожевого, помаранчевої, блакитний, бірюзовою.