Як намалювати плаття. Як зшити плаття для малятка.

Все девчонки обожнюють малювати різних ляльок, чарівних принцес, казкових чарівниць, прекрасних фей і просто таких же маленьких дівчаток, як і вони самі. Нерідко в голові маленької художниці в процесі малювання черговий принцеси або ляльки з'являється таке питання: «У що б одягнути героїню малюнка на цей раз?» І дуже часто малятко зупиняє свій вибір, звичайно ж, на плаття . А чи легко намалювати плаття ? Насправді, навіть дуже.
Інструкція
1
Почати малювання сукні слід з зображення невеликого прямокутника і виходить із його нижньої сторони трапеції. Низ трапеції (поділ майбутньої сукні) необхідно закруглити, також як і верхню сторону прямокутника.
2
Далі по ліву і по праву сторону від прямокутника слід намалювати 2 невеликі кола (рукава наряду).
3
Тепер уздовж Подолу майбутньої сукні слід намалювати хвилясту лінію.
4
Далі від хвилястою лінії подолу потрібно намалювати однакові короткі прямі лінії, що показують складки майбутньої сукні.
5
Тепер рукавам наряду потрібно надати цікаву форму ліхтариків і зобразити на них невеликі хвилясті складочки. Також рукавам сукні слід додати манжети.
6
Настав час домалювати платтю комірець. Він може бути як трикутним, так і круглим. Також на лінії талії плаття слід намалювати тоненький поясок.
7
Тепер плаття можна прикрасити великим красивим бантом, зав'язаним на поясі наряду. Маленький акуратний бантик також буде виглядати дуже мило і оригінально. Ліву і праву сторони прямокутника, намальованого на самому початку, слід трохи скруглить. На цьому етапі малювання сукні необхідно видалити за допомогою ластику всі зайві допоміжні олівцеві лінії.
8
Далі комірцю сукні необхідно надати правильну форму. Для цього потрібно домалювати задню його частину за допомогою округлої лінії.
9
Сукня вийшла дуже красивим, але зовсім не яскравим. Це легко можна виправити за допомогою кольорових олівців, фломастерів або фарб.