Як зробити лапи для костюма.

Костюм будь-якої тварини виглядає куди більш достовірно, якщо складається не тільки з вушок і хвостика! Зайчику, ведмедику, лісчіке і решті лапки просто необхідні. Причому краще, якщо будуть і передні і задні лапки. В цьому випадку актор відчує себе справжнісіньким зайчиком чи найкращою лісчікой на світі.
Вам знадобиться
  • Хутро - близько 10 кв. дм
  • Тканина під колір хутра на внутрішню сторону рукавичок
  • Щільна тканина на підошву
  • Папір, клей, ножиці, нитки, голки
  • сантиметрова стрічка
  • Резинка
  • Стара фотоплівка
  • Універсальний клей
Інструкція
1
Почніть з задніх лап. Вони кроятся, як звичайні бахіли. Обведіть ногу і зробіть дві деталі підошов з щільної тканини. Не забудьте про припуски на шви. Виміряйте по краю підошви відстань від самої опуклою точки п'яти до самої опуклою точки носка. Накресліть на папері лінію такої довжини. Це буде лінія з'єднання підошви і бічної частіОт самої опуклою точки п'яти проведіть перпендикуляр і на ньому відкладіть висоту вироби. Через цю точку проведіть лінію, паралельну лінії соедінененія підошви і бічної частини. Виміряйте обхват гомілки в тому місці. Розділіть цю мірку на два, додайте 5 см і припуски на шви і від кінця перпендикуляра відкладіть отриманий розмір. Кінцеву точку з'єднайте з самою опуклою точкою носка. Вийшла викрійка половини бічної частини.
2
Виріжте викрійку і обведіть по виворітного стороні хутра, перебував по 1, 5 см на шви і 2 см на верхній припуск. Зробіть 4 таких деталі. Складіть деталі попарно хутром один до одного. Змітайте і стачайте передній і задній шви. Відігніть на виворітну сторону верхній припуск і підшийте лапи . Виверніть заготівлю наізнаноку і вставте її з підошвою. Якщо необхідно, прісборьте трохи верхню частину. Змітайте деталі і зшийте їх вручну або на машінке.Вденьте гумку в кулиску і подгоните її по нозі.
3
Верхні лапи зробіть у вигляді варежек.Обведіте руку зі складеними чотирма пальцями на аркуш паперу. Великий палець повинен бути злегка відстовбурчений. Викроїте 2 деталі з хутра та 2 - з тканини. Необхідно залишити припуски на шви і на верхній підгин. Розмітьте на хутряних деталях пальці в залежності від кількості пальців тваринного і прошийте декоративної строчкой.Сложіте деталі попарно лицьовими сторонами один до одного, змітайте і зшийте. По зап'ястку зробіть кулиску і всуньте гумку.
4
Виріжте з паперу шаблон кігтя. Зробіть кігті з наявного матеріалу. Прикріпіть їх до верхніх і нижніх лапам за допомогою клею або пришийте.
Зверніть увагу
Натуральне хутро рекомендується різати короткими ножицями. Задні лапи можуть бути різної висоти. Можна вкрити тільки стопу, а можна зробити їх як чобітки. Вам не потрібні дуже теплі рукавиці, тому верхню частину робіть з хутра, а нижню - з тканини. Замість тканини на нижню частину передніх лап можна взяти сітку або навіть тюль, якщо знайдеться відповідна за кольором. Можна зробити тільки верхню частину лапок, а до руки прикріпити її за допомогою відповідних за кольором гумок. Їх необхідно пришити так, щоб вони охоплювали зап'ястя, долоню і кожен палец.Когті можна зробити також з шматка м'якої пластмаси або відповідного за кольором параплена. Параплена краще пришивати, а не приклеювати.
Корисна порада
Для костюма кішечки або кота можна обійтися замшевими або шкіряними рукавичками. Досить зробити до них хутряні манжети.Еслі у вас немає цілого шматка хутра, можна обійтися шматочками. Перед розкриємо їх необхідно зшити.