Як шпаклювати стелю.

Шпаклівка стелі по праву вважається важкою роботою, адже шпаклювати доводиться весь час піднятими руками. Однак отриманий в результаті результат зможе згладити всі труднощі робочого процесу.
Інструкція
1
Перш ніж ви приступите безпосередньо до шпаклівки, вам потрібно підготувати поверхню стелі до цієї важливої частини роботи. Для цього озброївшись невеликим шпателем, очистіть стеля від старої шпаклівки і фарби.
2
За допомогою валика або макловиці нанесіть на стеля ґрунтовку, очистивши тим самим поверхню від пилу і покривши її тонким шаром грунту.
3
Якщо поверхня стелі не досить рівна, вирівняйте її за допомогою будь гіпсової штукатурки і штукатурного правила.
4
Домігшись рівної основи, приступайте до шпаклівки стелі. Розведіть стартову шпаклівку, зробивши її за консистенцією нагадує густу сметану. Маленьким шпателем набирайте невелику кількість шпаклівки, і накладаючи її на великий, втирайте шпаклівку в поверхню стелі, прагнучи добитися рівного і гладкого покриття.
5
Після повного висихання першого шару, нанесіть ще один шар стартовою шпаклівки. Намагайтеся наносити шар шпаклівки не більше 2 мм, і при цьому розгладжувати її, не залишаючи розлучень від шпателя.
6
Перед тим як ви приступите до наступного етапу, очистіть шпателем всі нерівності на поверхні. Тепер розведіть фінішну шпаклівку і нанесіть її на стеля тонким шаром.
7
Коли шпаклівка повністю висохне, можна приступати до шліфування стелі і подальшої фарбування або обклеювання шпалерами.