Як кріпити гіпсокартон на профіль. Як кріпить профілі для гіпсокартону.

Для створення гіпсокартонної конструкції найчастіше використовують металевий профіль, який встановлюється в довільній формі, утворюючи каркас, на який потім і кріпиться гіпсокартон. Щоб уникнути труднощів у цій роботі, важливо знати кілька нюансів.
Інструкція
1
Щоб конструкція була досить жорсткою, встановіть вертикальні планки металевого профілю на відстані 400 - 600 мм один від одного і через кожні 1250 мм закріпіть горизонтальні перемички.
2
Перевірте жорсткість зробленого каркаса і при необхідності встановіть додаткові кріплення, дотримуючись рівень. Для скріплення між собою профіль вих планок використовуйте спеціальні кріпильні елементи для металевого профілю.
3
Почніть установку першого листа гіпсокартону від кута кімнати. Якщо ви правильно зробили каркас, то краї гіпсокартонного листа будуть припадати саме по центру профілю, дозволяючи прикріпити до одній планці наступний лист гіпсокартону.
4
Приставивши гіпсокартонний лист тильною стороною до профілю, закріпіть його кроком в 400 - 600 мм за допомогою саморізів для гіпсокартону. Для вкручування саморізів використовуйте шуруповерт або електродриль з регульованою швидкістю обертів. Капелюшки саморізів повинні злегка заглибитися в гіпсокартон, щоб не заважати при подальшій шпаклівці.
5
Точно так же встановіть і закріпіть інші листи. Якщо виникає необхідність зменшити лист гіпсокартону в розмірах, ви можете розрізати його за допомогою малярного ножа. Для цього проведіть лезом ножа по гіпсокартону, потім надломити лист в місці надрізу, і розріжте шар картону із зворотного боку.
6
Після того, як всі листи гіпсокартону будуть закріплені на профілі, шви слід проклеїти паперовою стрічкою або серпянкой, а потім зашпаклювати їх гіпсової еластичною шпаклівкою Fugenfuller, Uniflot і т.п.