Як зробити машинку.

Машинку можна зробити практично з будь-якого підручного матеріалу. Але навіть така проста хенд-мейд іграшка здатна буде подарувати багато радості вашій дитині і захопити його на цілий день.
Вам знадобиться
 • Олівці
 • Кришки від бутылок
 • Клей-пистолет
 • Краски
 • Кисточки
 • Маркер
 • Прямоугольная коробка з-під серветок
Інструкція
1
Основа вашої саморобної машинки - прямокутна коробка. Використовуйте заточений олівець, щоб проткнути чотири дірочки в боках коробки - там де буде проходить колісна вісь.
2
В якості колісних осей можна використовувати два не точний олівця. Вставте їх у пари дірочок на початку і кінці коробки. Переконайтеся, що олівці вільно обертаються в дірочках.
3
Капните трохи клею в центр кришки від пластикової пляшки. Приклейте її до кінця одного з колісних осей. Проробіть аналогічні дії з трьома залишилися кришками-колесами.
4
Розмалюйте машинку акриловими фарбами. Підкорятиметеся фантазії - гоночні смужки, прапорці, шашечки - малюйте все, що завгодно. Фарбуватимете колеса-кришки в чорний, а посередині намалюйте сріблясті гуртки сріблястим маркером. Машинка готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gEzMLmqPXn0
Татуювання з незапам'ятних часів використовуються людьми, щоб похвалитися будь-якою частиною своєї біографії, показати свою приналежність до групи або просто прикрасити своє тіло. І як показує практика, більшість татуювань робляться в домашніх умовах. Для цього не потрібні які-небудь особливі хитрі пристосування, а зробити вдома машинку для татуювань можна з підручних матеріалів.
Вам знадобиться
 • - електромоторчик від магнітофона або CD із напругою живлення від 9 до 12 вольт
 • - столова ложка
 • - шматочок тонкого сталевого дроту (найбільш підходящі матеріали - шматок гітарної струни або дріт з електричної гофри)
 • - двокомпонентний клей (Poxipol або аналогічний)
 • - сталевий корпус від гелієвої авторучки
 • - изолента
 • - блок живлення із змінним в діапазоні від 0 до 12 вольт напругою
Інструкція
1
Насамперед, відріжте ножівкою по металу верхню частину ложки. Після цього відміряйте потрібну довжину вашої майбутньої машинки, починаючи з вузького кінця, і зігніть ложку під кутом 90 градусів. Залиште місце під кріплення отриманої деталі на електромоторчиків, а іншу частину так же відпиляйте ножівкою. Закріпіть деталь на бічній поверхні електромоторчіком за допомогою ізоляційної стрічки.
2
Розпиляєте корпус від гелієвої авторучки таким чином, щоб одним кінцем з наконечником корпус злегка виступав за габарити машинки, а близько моторчика мав невеликий зазор. Приклейте корпус за допомогою двокомпонентного клею. При його відсутності можна закріпити деталі за допомогою ізоляційної стрічки, але тоді машинка вийде занадто товстою і незручною.
3
Одягніть на моторчик пластиковий шків і виконайте в ньому один отвір або декілька на різній відстані від осі шківа. Від цього залежить глибина ходу татуіровочной голки.
4
Відміряйте шматочок дроту, який гратиме роль татуіровочной голки таким чином, щоб її кінчик виступав на кілька міліметрів, а другий кінець зігніть і вставте в отвір на шківі. Заточите за допомогою наждачного паперу робочий кінець дроту.
5
Підключіть до моторчика джерело живлення. При зміні його напруги будуть змінюватися частота обертання моторчика і, відповідно, кількість ударів голки в секунду.
Зверніть увагу
Зробити будинки машинку для татуювань своїми руками - ще не означає осягнути мистецтво татуювання. Перед застосуванням машинки уважно вивчіть теорію і можливі ускладнення нанесення татуювань.