Як замінити акумулятор.

Термін служби автомобільної акумуляторної батареї становить в середньому 3 - 4 роки, після чого акумулятор починає створювати справжні проблеми власнику авто. Тому, після того, як акумулятор відслужив свій термін, найкраще замінити його на новий.
Інструкція
1
Щоб дізнатися який акумулятор вам потрібно купити замість старого, відкрийте капот автомобіля і уважно огляньте наклейку на акумуляторі. Вам потрібно дізнатися ємність встановленої акумуляторної батареї, яка виражається в ампер-годинах і має позначення Ah.
2
Крім ємності акумулятора вам також знадобляться його розміри, тому що у різних виробників акумулятори одній ємності можуть значно відрізнятися в розмірах. Виміряйте довжину, ширину і висоту акумулятора.
3
З причини того, що дроти живлення акумуляторної батареї мають обмежену довжину, запам'ятайте розташування плюсового і мінусового контактів.
4
Тепер можна вирушати в автомобільний магазин і купувати акумулятор, що повністю відповідає всім параметрам старої батареї. Будьте особливо уважні, тому що, встановивши в автомобіль акумулятор більшої ємності, ви ризикуєте значно зменшити термін служби батареї, через те, що потужності генератора не вистачатиме для повної зарядки. Якщо ж ви купите батарею більшого розміру або невідповідну розташуванню контактів - ви просто не зможете встановити такий акумулятор в автомобіль.
5
Після того, як новий акумулятор буде куплений, можна відразу ж приступити до установки. Для цього відкрийте капот, за допомогою гайкового ключа зніміть клеми з акумулятора і відкрутите кріплення, що утримує акумулятор на корпусі авто. Вийміть старий акумулятор, а на його місце встановіть новий, строго дотримуючись полярності. Закрутіть кріплення і клеми.