Як відкрутити болт.

заіржавілі болт може доставити масу неприємностей, зробивши неможливим виконати необхідні ремонтні роботи. Не поспішайте впадати у відчай або вдаватися до радикальних заходів - швидше за все, болт все ж можна відкрутити.
Інструкція
1
Ефективним способом у боротьбі з заржавілими деталями в більшості випадків буде нанесення на місце з'єднання проникаючої мастила WD40, призначеної якраз цієї мети. Нанесіть мастило на різьбу з усіх боків і на деякий час займіться іншими справами, дозволяючи WD40 глибоко проникнути в різьбове з'єднання.
2
Через час спробуйте відкрутити болт . Використовуйте якісний інструмент, який не деформується під навантаженням. Якщо є можливість, то можна скористатися обрізком труби або іншим важелем, надітим на гайковий ключ для збільшення зусилля.
3
Якщо болт і раніше не відкручується, спробуйте постукати по ньому молотком, потім ще раз нанесіть WD 40 і через час спробуйте викрутити болт ще раз.
4
Якщо мастило не допомагає, можна зробити насічку на грані головки болт а за допомогою зубила і молотка, а потім спробувати відкрутити болт , вдаряючи молотком по зубилу, намагаючись таким чином вирощують болт проти годинникової стрілки.
5
Крім того, якщо є можливість, то можна нагріти болт за допомогою пальника або паяльної лампи. Під впливом високої температури іржа руйнується, і дозволяє відкрутити болт .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=viBl9iEt_Fc
Корисна порада
Щоб уникнути подібних проблем у майбутньому, перед тим, як закрутити новий болт, обов'язково змастіть різьблення графітової змазкою, що запобігає утворенню іржі.
Для заміни ременя газорозподільного механізму завжди потрібно відкручувати болт шківа генератора на коленвале двигуна. Притримати колінвал, якщо на машині коштує коробка-автомат, не представляється можливим, однак відвернути болт не так складно як здається.
Вам знадобиться
  • - набір ключів;
  • - труба;
  • - монтування;
  • - напарник.
Інструкція
1
Зніміть все приводні ремені навісного обладнання. Для цього, при поперечному розташуванні двигуна, підійміть машину домкратом і зніміть переднє колесо. Демонтуйте половинку пластикового фартуха, відкриється вільний доступ до ременів.
2
Отсоедините центральний провід трамблера або, якщо двигун з роздільним запалюванням на кожен циліндр, від'єднайте електричні роз'єми від котушок запалювання. За допомогою свічкового ключа трохи виверніть свічки запалювання. Це допоможе полегшити роботу.
3
На автомобілях Toyota, Nissan, «Лада» та деяких інших, колінвал обертається за годинниковою стрілкою. Скористайтеся такою можливістю, насадите торцевої ключ з насадженої на його комірець трубою на головку болта, поверніть коленвал у напрямку обертання до упору. Переконайтеся, що зіскакуванню ключа з головки болта як мінімум безпечно. Сядьте за кермо, натисніть на гальмо і зніміть машину з передачі. Вставте ключ в замок запалювання і коротким включенням стартера зірвіть затяжку болта коленвала. Може так трапитися, що болт НЕ буде зірваний з першого разу. Повторіть спробу. Не прагніть відвернути болт з «розгону», так як це може поламати колінвал.
4
З машинами марки Honda і Mitsubishi складніше. На цих автомобілях двигуни розташовані не праворуч, а ліворуч і їх коленвали обертаються в іншу сторону і відвернути болт вищеописаним способом не вийде. Зніміть верхній кожух ременя ГРМ, якщо це можливо, звільніть натяжна ролик і зніміть ремінь ГРМ з колеса распредвала. Складіть верхню частину ременя ГРМ в петлю і надіньте її на кронштейн подушки двигуна, потім зволікайте ремінь за середину з допомогою монтування. Таким чином ви намертво зафіксуєте шків коленвала. Для виконання цієї операції вам знадобиться допомога напарника. Хтось один повинен тримати колневал, а другий відкручувати болт шківа генератора.