Як зробити розетку.

Не обов'язково бути електриком, щоб зробити у себе вдома або на дачі додаткову розетку. Але щоб правильно виконати цю нескладну роботу, важливо не тільки знати, що і куди потрібно підключити, але і дотримати необхідні правила безпеки.

Інструкція
1

Установку електричної розетки слід почати з підготовки місця для її монтажу. Для цього висвердлите в стіні отвір глибиною не менше 50 мм за допомогою коронки діаметром 65-68 мм в місці установки розетки.

2

Зробіть штробу в стіні для укладання дроти від місця установки розетки до розподільної (распаячная) коробки.

3

Видаліть пил з штроби і отвори за допомогою щітки і грунтовки. Розведіть яку гіпсову штукатурку в невеликій кількості і встановіть на неї підрозетник в висвердлений отворі. Використовуйте гіпсову штукатурку як густий клей.

4

Приготуйте електричний кабель потрібної довжини і всуньте його в гофровану трубу, а потім зміцните його в штробі за допомогою кліпс або нейлонових стяжок. Кінці кабелю заведіть з одного боку в розподільну коробку, а з іншого в підрозетник, попередньо зачистивши дроти.

5

Підключіть один кінець кабелю до механізму електричної розетки відповідно до зазначеної на ній схемою. Вимкніть автоматичний вимикач обслуговуючий електричну групу, до якої належить розподільна коробка. Підключіть кабель до відповідних роз'ємів в розподільній коробці.

6

Уважно перевірте правильність підключення з обох сторін і увімкніть автоматичний вимикач. Переконайтеся, що монтаж виконаний вірно, і розетка знаходиться в робочому стані.

7

Встановіть в підрозетник механізм розетки, ретельно закріпивши його. Замажте штробу гіпсовою штукатуркою, щоб вирівняти поверхню стіни.