Як зберегти анімацію в фотошопі.

В фотошопі є панель Animation, в якій можна створювати різні анімовані картинки. Також вона вміє сама конструювати проміжні стадії руху об'єктів. Для того щоб скористатися цією функцією, потрібно помістити об'єкт на шар з прозорим фоном, задати початковий і кінцевий кадри, після цього програма автоматично створить задану кількість проміжних кадрів, вам не потрібно буде займатися цією рутинною роботою.
Інструкція
1
Створіть новий документ, в ньому на прозорому шарі намалюйте або помістіть туди той об'єкт, який хочете анімувати. Виконайте пункт головного меню Window - Animation. Перед вами з'явиться перший кадр. Візьміть інструмент Move і перемістіть вашу фігуру в початок траєкторії руху. Після цього внизу на панелі Animation натисніть на кнопку з випливали підказкою Duplicates Selected Frames.
2
Тепер у вас є два однакових кадру. За допомогою інструменту Move перемістите ваш об'єкт в кінцевий пункт траєкторії руху. Після цього другий кадр на панелі Animation поміняється, на ньому буде нове положення об'єкта. У вас повинен бути активним другий кадр. Натисніть на кнопку Tweens Аnimation Frames. Після цього відкриється діалогове вікно Tween. У ньому зі списку Tween With виберіть Previous Frame, вкажіть, скільки кадрів необхідно створити. Чим більше кількість кадрів, тим більше плавним буде рух об'єкта.
3
Після того, як в фотошопі буде створена ланцюжок проміжних рухів фігури, натисніть кнопку Plays Animation і оцініть те, що вийшло. За допомогою цієї методики можна робити досить складні анімовані ролики. Тільки майте на увазі, що якщо у вас складна анімація з великою кількістю кадрів, то комп'ютера може не вистачити оперативної пам'яті і при збереженні фотошоп закриється без попередження.
4
Для того щоб зберегти результат, виконайте пункт головного меню File - Export - Video Preview. Інший варіант збереження - це File - Save For Web, виберіть формат зображення.gif".