Як зробити тюльпан.

Безперечно, найніжніші, найяскравіші, життєрадісні весняні квіти - це тюльпани . Вони зможуть підкреслити чарівність нареченої, зігріти душу літньої людини, викликати сльози радості в день народження матері, осяяти ніжним світлом всяке пам'ятна подія і просто будь-який день в році. А тюльпан, зроблений своїми руками за допомогою японської техніки орігамі, стане особливо приємним сюрпризом для близької людини.
Інструкція
1
Для того щоб зробити тюльпан з паперу, потрібен всього лише чистий аркуш. Один з його кутів слід з'єднати з протилежного йому стороною листа. Вийде складений удвічі квадрат. Залишилася смугу паперу потрібно відрізати ножицями. Для виготовлення тюльпана з паперу знадобляться обидві частини листа: і квадрат, і що залишилося смуга.
2
Квадрат слід зігнути навпіл 2 рази по діагоналі. При цьому він розділиться на 4 однакових за величиною трикутника. 2 з них слід скласти докупи так, щоб інша пара трикутників увігнулися всередину фігури. Далі слід добре розгладити отримані згини.
3
Тепер лівий кут верхньої частини фігури слід з'єднати з її верхівкою. Те ж саме необхідно зробити і з правим кутом.
4
Далі вийшла фігуру потрібно перевернути нижньої стороною наверх. Потім з'єднати 2 кута трикутника з його верхівкою і гарненько пропрасувати всі згини. Повинна вийти фігура, що нагадує ромб.
5
Тепер лівий верхній трикутник, що входить до складу ромба, слід перегорнути на правий верхній трикутник, а правий нижній - на лівий нижній. У підсумку виходить фігура, як і раніше нагадує ромб.
6
Потім ліву верхню сторону ромба слід з'єднати з серединної лінією фігури. Праву сторону також потрібно загнути до серединної лінії, але частина її повинна йти в утворився ліву кишеню.
7
Отриману фігуру слід перевернути і виконати все те ж саме з нижньої її частиною.
8
Тепер фігурі потрібно додати об'єм. Для цього слід надути її через нижній отвір, що утворилося в результаті складання паперу.
9
Залишається лише відігнути пелюстки квітки. Бутон тюльпана готовий.
10
Далі треба взяти решту спочатку смугу паперу і зробити з неї стебло тюльпана методом скручування самої смуги.
11
Тепер вийшла трубочку слід вставити в отвір в нижній частині бутона квітки.
12
Тюльпан з паперу готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lhKIDsyrR1k
Корисна порада
Тюльпан з паперу можна розфарбувати в будь-який колір або відразу робити з двосторонньої кольорового паперу.