Як вибрати рибу.

Риба - продукт дуже примхливий. У сирому або охолодженому вигляді, вона не підлягає тривалому зберіганню, та й в замороженому вигляді зберігати її необхідно з дотриманням усіх умов, використовуючи сертифіковане обладнання, що дозволяє гарантувати збереження її цінних поживних якостей. Якщо риба зберігалася неправильно, то смачне, якісне блюдо з неї вже не приготуєш. Будь-яка господиня повинна знати, як вибрати рибу в магазині або на ринку.
Інструкція
1
Самий вірний шлях придбати гарантовано свіжу рибу , - це купити її ще живий. Сьогодні акваріуми, де ви самі можете вибрати будь-яку придивилася вам рибку, встановлені і в рибних відділах магазинів, і на ринках. Часто її також продають безпосередньо з машин, з судків, де кожна риба ще жива.
2
Якщо риба вже «заснула», то тут не обійтися без власноручного експертизи. Не бійтеся забруднити руки - перевірте її зябра. У свіжої риби, вони мають яскраво-рожевий чи червоний колір, вони повинні бути чистими, без білуватого нальоту і слизу. Зверніть увагу на плавники і хвіст, вони також не повинні бути загнутими або висохлими.
3
Не соромтеся, понюхайте рибу . Свіжа рибка має трохи вловимий солодкуватий запах свіжого огірка. Яскраво виражений «рибний» запах з'являється у тієї риби, яка вже деякий час полежала або вже була, як мінімум, один раз разморожена.
4
про що можуть сказати і очі риби. Вони повинні бути яскравими, прозорими і опуклими, каламутні і запалі відразу повинні бути приводом відмовитися від покупки.
5
М'ясо риби на зрізі не повинно бути заветренной, філе обрізане рівно, і не мати рваних країв. На дотик воно повинно бути пружним і при натисканні на нього пальцем швидко приймати колишню форму. Кістки повинні щільно прилягати до м'яса і ні в якому разі не відділятися від нього. Луска також повинна бути цілою, без слідів крові і слизу, щільно прилягати до тушки.
6
Філе замороженої риби вибирайте повністю вкрите крижаною глазур'ю, це гарантує, що риба зберігалася правильно, не підтавати при порушенні теплового режиму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2XfGtXllLnk