Як встановити кермо на комп'ютер. Як установітьруль.

Практично всі сучасні ігри автосимулятори дозволяють використовувати як управління ігровий контроллер, що імітує автомобільний кермо . Для більшості користувачів його налаштування не буде важким завданням.
Інструкція
1
Підключення сучасних ігрових комп'ютерних рулів проводиться через USB інтерфейс. Особливість USB підключення відрізняється повністю автоматичною установкою обладнання, і ігровий кермо не стане винятком.
2
Встановіть кермо на столі, закріпивши його за допомогою гвинта струбцини, розташуйте педалі під столом в зручному для ніг місці, і підключіть USB кабель до одного з відповідних портів комп'ютера. Операційна система справить автоматичний пошук драйверів пристрою, і повідомить про готовність до роботи.
3
Якщо система Windows не виявила підходящий драйвер для ігрового керма, увійдіть в «Диспетчер пристроїв» клацнувши правою кнопкою миші на іконці «Мій комп'ютер» на робочому столі. У списку встановленого обладнання знайдіть ігровий кермо і, клацнувши по ньому правою кнопкою миші, виберіть пункт "Оновити драйвери».
4
Слідуючи підказкам Майстра установки обладнання виконайте пошук драйвера на вашому комп'ютері. Зазвичай підходящий драйвер можна знайти на диску, яким комплектується пристрій. Але якщо такого диска немає, можна завантажити потрібний драйвер на офіційному сайті виробника, вибравши модель пристрою і версію вашої операційної системи.
5
Після того, як потрібний драйвер буде встановлений, а Windows повідомить вас про готовність нового устаткування до роботи, можна запускати гру і вибирати в якості способу управління ігровий кермо .