Як зробити пилосос.

Пилосос - життєва необхідність для всіх - який же ще побутовий прилад швидко наведе в вашому домі порядок. Хоча якщо вам не хочеться витрачатися на дорогу техніку, ви зможете зробити пилосос своїми руками.
Вам знадобиться
  • Порожня пляшка
  • Губка для миття посуду
  • Силікон
  • Садовий шланг
  • Електричний насос (наприклад, можна взяти такий зі старого Самонадувний матраца)
Інструкція
1
Поріжте шланг на два шматки (довжину можна вибрати на свій смак, але той шматок, який призначатиметься для збору пилу повинен бути в два рази довший другого).
2
Проріжте дірку у верхній частині пляшки і приклейте до країв один з кінців короткого шматка шланга. Другий кінець приєднаєте до тієї частини насоса, яка випускає повітря.
3
Проріжте ще одну дірку в стінках пляшки над отвором, яке ви прорізали раніше. Помістіть туди губку. Вона буде служити фільтром саморобного пилососа.
4
Тепер візьміть довгий шматок шланга. Обробіть один з його кінців силіконовим клеєм і приєднайте до насоса. Другим кінцем цього шланга ви будете збирати пил! Тепер можна включити ваш новий пилосос і почати прибирання.
В кожному будинку є пилосос . Поломка пилосос а - справа звичайна, особливо його він не новий. При поломці краще всього придбати новий, але це не кожна людина собі зможе дозволити. Якщо у вас зламався пилосос , то відремонтуйте його самостійно. Ви заощадите пристойну суму грошей.
Інструкція
1
Отже, якщо ваш пилосос включений в мережу, але він не працює, при цьому навіть не видає ніяких звуків, то подивіться проводку. Швидше за все, ток просто не надходить.
2
Досить часто люди зіштовхують з проблемою, яка полягає в тому, що пилосос працює нестабільно. Постійно відбуваються перебої в роботі і іскрить колектор. Щоб вирішити дану проблему, для початку перевірте вугільні щітки. Якщо вони повністю зносилися або зменшилося зусилля пружин, які їх притискають до колектора, то щітки будуть іскрити, тим самим викликаючи перегрів колектора. Допускається тільки іскріння на кромці щітки. Воно повинно бути не більше, ніж нітевід¬ная слабосветящихся лінія. У рідкісних випадках щітки зношуються до пружин. Сталеві пружини починають контактувати з колектором. Зношені щітки необхідно замінити.
3
Для того щоб виконати заміну щіток, зніміть кільце ущільнювача і відверніть гвинти. Відверніть ковпачки, вийміть щітки і встановіть нові. Природно, все це потрібно робити при відключеному харчуванні пилосос а. Нові щітки встановіть скосом проти обертання колектора.
4
Як правило, всі нові щітки потребують притирке до колектора. Після притирання частина колектора повинна стосуватися всієї торцевої площі щітки. Це робиться протягіва¬ніем дрібнозернистої шкурки між щіткою і колектором абразивної стороною шкурки до щітки. Для того щоб не відбувалося сточування кромки, шкурку укладіть таким чином, щоб вона облягала колектор по половині його окружності.
5
Зазори, які знаходяться між ламелями колектора потрібно обов'язково очистити від графітової і мідної пилу. Робиться це за допомогою острозаточенного сірники. Колектор протріть ватою, змоченою бензином. Якщо в результаті роботи колектор стерся так, що ізоляція між ламелями починає виступати над контактною поверхнею цих ламелей, то зрізати виступаючу межламельную ізоляцію на глубі¬ну 0,5 - 1 мм.