Як змінити панель задач. Як змінити колір в панеле задач.

Панель задач в операційній системі Windows виконує безліч самих різних функцій, надаючи користувачеві швидкий доступ до всіх необхідних додатків і запущеним процесам. Зовнішній вигляд панелі задач і її функціональну складову можна налаштувати на свій смак.
Інструкція
1
Для доступу до більшості функцій панелі задач досить клацнути на ній правою кнопкою миші і вибрати потрібну дію зі списку. Таким чином, ви зможете налаштувати відображення однієї або декількох панелей інструментів, закріпити панель задач на екрані або отримати доступ до розширеного меню налаштувань, вибравши пункт меню «Властивості».
2
Відкривши пункт меню «Властивості» ви зможете встановити приховання панелі в автоматичному режимі, розмір значків на панелі задач, її положення на екрані, групування кнопок додатків, а також налаштувати поява спливаючих повідомлень для різних програм.
3
Щоб зробити панель задач прозорою або змінити її колір, потрібно натиснути правою кнопкою миші на робочому столі і вибрати в контекстному меню пункт «Персоналізація», а потім клацнути на кнопці «Колір вікна». Перед вами відкриється меню налаштувань кольору вікон, в якому ви зможете налаштувати прозорість, яскравість, насиченість кольору панелі задач та інших вікон системи.
4
Щоб змінити розмір панелі задач, збільшивши або зменшивши її висоту, клацніть правою кнопкою у вільній області панелі і переконайтеся, що в пункті меню «Закріпити панель задач» знятий прапорець. Тепер вхопившись за край панелі курсором миші, і утримуючи кнопку миші натиснутою, потягніть межу панелі задач. Панель змінить свій розмір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pYnGtXz1Ec8