Як встановити драйвер модема. якщо видалив драйвера від модему, що робити.

Зазвичай установка модему відбувається в автоматичному режимі, але якщо з якоїсь причини вашій операційній системі не вдалося встановити драйвер модему , а пристрій відмовляється працювати, ви можете скористатися нескладною інструкцією для вирішення проблеми.
Вам знадобиться
  • Отже, якщо ви підключили до комп'ютера модем, а система його не бачить, або бачить, але говорить про неправильну його роботі - вам буде потрібно диск, що йде в комплекті з модемом або остання версія драйвера, завантажена з офіційного сайту виробника.
Інструкція
1
Якщо у вас немає диска з програмним забезпеченням для вашого модему , зайдіть на офіційний сайт виробника. В розділі «Підтримка» або «Завантаження» знайдіть свою модель модему , виберіть версію операційної системи (XP, Vista, 7) встановленої на комп'ютері та завантажте останню версію драйвер а.
2
Тепер клацніть правою кнопки миші на значку «Мій комп'ютер», виберіть розділ «Властивості системи» або «Система» і перейдіть на вкладку «Обладнання». Натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв» і перед вами відкриється список всього встановленого обладнання. Знайдіть модем, і клацнувши на ньому правою кнопкою миші, виберіть «Властивості». На вкладці «Драйвер» натисніть кнопку «Оновити». Буде запущений Майстер установки обладнання.
3
Якщо у вас є з диск с драйвер ом, то виберіть установку з диска, якщо ні, то вкажіть шлях до файлу, який ви завантажили. Після цього буде встановлений драйвер модему , а система повідомить про готовність пристрою до роботи.
Зверніть увагу
Виберіть виробника для завантаження драйверів. Якщо ви не можете знайти виробника вашого обладнання в цьому списку, ви можете запитати про необхідні вам драйвери