Як перенести папку з диска.

В операційній системі Windows існує кілька способів копіювання і переміщення файлів і папок між розділами на жорсткому диску і зовнішніми накопичувачами. Початківцю буде корисно з ними ознайомитися.
Інструкція
1
В Windows передбачено зручне універсальний засіб доступу до файлів і папок комп'ютера - Провідник. За допомогою Провідника можна виконувати будь-які операції з впорядковування інформації на комп'ютері, в тому числі переміщення і копіювання.
2
Дзвонити Провідник можна натиснувши на значок «Мій комп'ютер» на робочому столі або клацнувши правою кнопкою миші на значку «Пуск», і вибравши «Провідник» або «Відкрити провідник». Перед вами з'явиться вікно з деревовидної структурою вмісту комп'ютера. Клацнувши на розділі диска ви відкриєте папки, які на ньому знаходяться. Вибравши потрібну вам папку і клацнувши на ній правою кнопкою миші, ви можете вибрати потрібну дію: копіювати, вирізати, видалити, перейменувати і т.д.
3
Щоб перенести папку з одного розділу жорсткого диска на інший або відправити її на флешку, клацніть правою кнопкою миші на папці і виберіть пункт меню «Вирізати». Після цього, в Провіднику знайдіть місце на комп'ютері, куди потрібно перенести папку, і клацнувши правою кнопкою миші, виберіть дію «Вставити». Папка буде переміщена.
4
Це ж дію можна виконати, використовуючи поєднання клавіш на клавіатурі. Для того щоб «вирізати» папку з одного місця, використовуйте поєднання клавіш Ctrl + C, а для того щоб «вставити» цю папку в іншому місці, натисніть Ctrl + V.
5
Крім того, перемістити папку можна за допомогою «перетягування». Для цього відкрийте Провідник в двох вікнах, в одному з них вибрати вихідні, а в іншому кінцеву папку. Затиснувши потрібну папку правою кнопкою миші, перетягніть її в потрібне місце на диску. Відпустіть кнопку миші і в контекстному меню виберіть пункт «Перемістити».
Корисна порада
Для того щоб виконати копіювання папки зберігши її оригінал, виберіть пункт меню «Копіювати» або поєднання клавіш Ctrl + C. Щоб вставити папку в новому місці, виберіть «Вставити» або Ctrl + V.
Як відомо, за замовчуванням системним диском є диск С. А зберігати важливу інформацію на ньому небезпечно. Адже коли на комп'ютер потрапляє вірус, він в першу чергу поширюється в системних файлах. Відповідно, ризик втрати даних при цьому зростає. Також при перевстановлення операційної системи диск С потрібно форматувати. І якщо папки з важливою інформацією знаходяться на ньому, то вони в процесі форматування будуть знищені. Тому їх краще перенести на диск D.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до переносу папок, ви повинні закрити всі програми, які можуть використовувати файли з переносите ви папок. Також прослідкуйте, щоб на диску D було достатньо місця для збереження інформації.
2
Якщо вам необхідно перенести звичайну папку, то зробити це можна так. Натисніть по потрібній папці правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню. В цьому меню виберіть «Вирізати».
3
Після цього відкрийте диск D. Виберіть на цьому диску папку, в яку будете переміщати. Клацніть по ній правою кнопкою мишки, після чого в контекстному меню виберіть "Вставити". Розпочнеться процес переносу файлів. Його тривалість залежить від ємності папки і типу вашого жорсткого диска . По завершенні операції папка буде перенесена на диск D.
4
Переносити папку з документами необхідно трохи по-іншому. Для власників операційної системи Windows XP підійде такий спосіб. Клацніть правою кнопкою мишки по папці «Мої документи». Виберіть «Властивості». Далі перейдіть у вкладку «Папка призначення».
5
Потім у полі «Папка» пропишіть нове місце розташування папки «Мої документи». Натисніть «Застосувати». Далі в діалоговому вікні виберете «Перемістити». Після цього папка документів з усім вмістом буде переміщена у вибраний вами розділ жорсткого диска .
6
В операційній систма Windows 7 перенести папку з документами можна таким способом. Відкрийте диск С, потім - «Користувачі». Потім відкрийте папку, яка відповідає імені вашого профілю. Далі в ній клікніть правою клавішею мишки по «Мої документи». В контекстному меню виберіть «Властивості».
7
Після цього пройдіть у вкладку «Розташування». Потім у виниклій рядку пропишіть папці нове положення на диску D і клацніть по «Застосувати». Далі в діалоговому вікні виберіть «Переміщення інформації».