Як прибрати з екрану напис.

З розвитком мережі Інтернет вірусні атаки на комп'ютери простих користувачів стали повсякденним явищем. Найчастіше ми цього просто не помічаємо тому, що всю роботу по виявленню та блокуванню вірусів за нас виконують програми антивіруси. Але іноді деякі з них виявляються безсилі, і на екрані з'являється напис або малюнок, які неможливо прибрати. Але проникнення вірусу в ваш комп'ютер ще не привід для відчаю.
Інструкція
1
Щоб прибрати напис з екрана, першим ділом поновіть вірусну базу даних і включіть сканування комп'ютера. Переконайтеся, що в налаштуваннях програми включено розширений пошук вірусів в підкаталогах і архівах.
2
Якщо після завантаження актуальної бази даних і повного сканування комп'ютера ваш антивірус все ще не знаходить нічого підозрілого, завантажте і встановіть останню версію антивіруса Dr. Web або Kaspersky на одному з офіційних сайтів www.drweb.com і www.kaspersky.ru. Розробники цих програм, як правило, першими випускають засоби боротьби з новітніми вірусами.
3
Після повного сканування одним з потужних антивірусів, шкідлива програма буде знайдена і вилучена. Можливо, для повного відновлення системи вам буде потрібно перезавантажити комп'ютер, після чого ви будете позбавлені від настирливої написи на екрані.
Зверніть увагу
Проник в комп'ютер вірус може завдати серйозної шкоди ваших файлів, а в деяких випадках навіть викрасти ваші паролі і дані про банківські карти.
Корисна порада
Програми Kaspersky і Dr. Web є платними і тому багато користувачів воліють їх не використовувати. Однак, у випадку, коли вам терміново потрібно надійне антивірусне засіб, ви можете завантажити повноцінну безкоштовну версію однієї з програм, обмежену тільки терміном дії.