Як блокувати доступ до сайтів.

Цікавість - одна з головних характеристик будь-якого сучасного інтернет-користувача. Пересуваючись з посилання на посилання, з одного цікавого назви на інше, люди досліджують необмежену нічим вміст всесвітньої павутини. Тільки не завжди така цікавість - це добре. Що робити, якщо вашим комп'ютером користуються діти або люди з нестійкою психікою? Завжди є шанс, що вони набредут на невідповідну інформацію. Щоб уникнути таких випадків, необхідно заздалегідь заблокувати доступ до небажаних сайтам.
Вам знадобиться
  • - інтернет
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Найлегший спосіб блокування небажаних сайтів - в браузері Internet Explorer. Відкрийте меню Tools на панелі інструментів браузера і виберіть Internet Options. У вкладці Privacy виберіть Sites. Введіть назву сайту, вміст якого ви хочете заблокувати і натисніть ОК.
2
Якщо ви користуєтеся веб-браузером, відмінним від Internet Explorer, то для того, щоб заблокувати небажані сайти в першу чергу потрібно вибрати Accessories в каталозі All Programs в меню кнопки Start. І далі натиснути на Command Prompt.
3
У вікні DOS надрукуйте наступне: notepad C:/Windows/System32/drivers/etc/hosts.
4
Далі знайдіть рядок 127.0.0.1 localhost і продовжите її назвами тих сайтів, які хочете заблокувати. Наприклад, якщо ви хочете заборонити відкриття сайту mail.ru під 127.0.0.1 localhost надрукуйте 127.0.0.1 www.mail.ru.
5
Збережіть запис (Файл-Зберегти) і закрийте програму. Зазначений сайт заблокований.