Як правильно робити зарядку.

Вас цікавить, чим відрізняється зарядка від тренувань у спортивному залі? Насправді, вони можуть доповнювати один одного, але не замінювати. Зарядка являє собою комплекс вправ, виконання яких допомагає активізувати обмін речовин і підвищити тонус всього організму. Під час зарядки дуже важливо правильно дихати. Вдихати потрібно через ніс, глибоко, а видихати слід через рот, втягуючи живіт і опускаючи груди.

Навіщо нам потрібна зарядка Слід пам'ятати, що вправи, які ми робимо під час зарядки, повинні бути спрямовані, насамперед, на рухливість і гнучкість. Тому користуватися додатковими обважнювачами варто тільки людям, що знаходяться у відмінній спортивній формі. Чи потрібна нам взагалі зарядка? Адже життя багатьох людей і так повна фізичних навантажень. Сходити в магазин, повернутися з повними пакетами продуктів, вимити підлогу, пропилососити - на все це потрібні колосальні витрати енергії. Однак після таких навантажень ми відчуваємо тільки втома, тоді як зарядка призначена для того, щоб підбадьорити організм. Правильно робити зарядку не тільки тим, хто відчуває в повсякденному житті дефіцит руху, а й тим, хто постійно стикається з фізичними навантаженнями. Приділяйте зарядці 15 хвилин в день і збережіть відмінне самопочуття на довгі роки.

Як правильно робити зарядку

Почніть з того, що заведете будильник раніше, ніж зазвичай, хвилин на двадцять. Необхідно налаштуватися на те, щоб виконувати вправи щодня. Щоб правильно робити зарядку, не потрібно виснажувати свій організм віджиманнями або піднімати гирі, мета полягає в тому, щоб розім'яти суглоби і м'язи, привести організм в дію після сну. Починати зарядку необхідно з плавних і спокійних поворотів і нахилів голови. Щоб швидше прокинутися, можна помасажувати мочки ушей.Следующій етап - навантаження на корпус. Починаємо з рук. Можна виконувати махи руками, а також вправи «ножиці» або «млин». Необхідно розім'яти кисті і ліктьові суглоби - для цього роблять обертальні рухи за годинниковою і проти годинникової стрілки. Для кожної групи м'язів необхідно по двадцять-тридцять повторів. Переходимо до тазу. Виконуйте нахили корпусу в різні боки, а також обертання. При цьому нижня частина тіла повинна залишатися нерухомою. Важливою частиною зарядки є вправи на м'язи ніг. Відмінно підійдуть присідання, а також біг на місці і махи з захльостуванням гомілки. Після розігріву переходимо до основної частини. Тут кожен може вибирати вправи на свій смак. Природно, чоловікам підійдуть більш серйозні, дівчата можуть зробити кілька гімнастичних вправ, наприклад «місток» або «човник». І тим, і іншим не завадять вправи на пресс.Упражненія можна придумувати самостійно, таким чином, ви зробите зарядку ще цікавіше і комфортніше.