Як прив'язати до волосіні повідець. В'язання повідця до волосіні.

У кожного рибалки-новачка дуже скоро, відразу після покупки снастей, виникає проблема з тим, як правильно прив'язати до основної волосіні повідець. І вміння це дуже важливо.
Вам знадобиться
  • Ліска, поводок, карабін (застібка) з вертлюгом
Інструкція
1
Для кріплення повідків до основної волосіні зручно використовувати різного роду карабіни і вертлюги (див. Малюнок «Карабіни і вертлюги»).
2
Вузол петля в петлі - це простий і досить міцний вузол для з'єднання волосіні з поводками або блешнями. Зав'язати петлі на кінці волосіні і повідка можна за допомогою вузла «вісімки», «досконалої петлі» або «кривавої петлі». Якщо на кінці повідця вже прив'язаний вертлюг, то використовуємо його вільне «вушко» як петлі для з'єднання з основною волосінню. До речі, вертлюг до повідця можна прив'язати тим же способом.
3
«Досконала петля» в'яжеться наступним чином. Спочатку зав'язуємо звичайний вузол, але не затягуємо його. Потім, протягуємо назад у петлю вузла кінець волосіні і формуємо з цього кінця петлю. Заводимо його під інший кінець і знову протягуємо в петлю вузла таким чином, щоб при затягуванні вузла цей кінець опинився затиснутий (див. Малюнок «Досконала петля»).
4
«Кривава петля». Лісочку складаємо навпіл. Ще раз навпіл і формуємо маленьку петлю. Обертаємо здвоєний кінець волосіні пару раз навколо основної волосіні і протягуємо її в петлю, як це показано на малюнку «Кривава петля». Затягуємо вузол.
5
Оснащення з боковим повідцем. Можна «виготовити» поводок безпосередньо з основної волосіні. Для цього, на волосіні роблять петлю, безпосередньо в планованому місці установки повідка. Петля повинна бути достатньої величини, щоб надалі сформувати з неї повідець. Після чого волосінь скручується, як це показано на малюнку. В утворену петельку протягується перша петля. Потягнувши за обидва кінці - волосіні затягуємо вузол. Акуратно розрізаємо петлю ближче до основи. Повідець готовий.
6
З використанням безвузлові коннектора Knot'A'Not. Будь вузол - це слабке місце на волосіні. Даний спосіб позбавлений цього недоліку. Але підходить він більше для плетених, ніж для монофильних лесок.Продеваем петлю повідця або вушко вертлюжка в вушко коннектора. Зачіпляються петлю з волосіні за вусик коннектора. Робимо 5-7 витків у напрямку другого вусика навколо тіла коннектора. Заводимо петлю в другій усик. Залишаємо вільний шматочок волосіні, довжиною 2-3 см. - Це додасть надійності кріпленню. На фотографії зображений результат.
виважівать, виважівать рибину після довгоочікуваної клювання - ось уже біля берега, спіймав! Раптом удар хвостом, і вона йде в глибину. Порвав! Ще б пак - такий екземпляр! Дивишся - ні: гачок відв'язався. Подібне може трапитися з кожним починаючим рибалкою, і тим прикріше, що риба піде через неміцного вузла.
Інструкція
1
Якщо ви виявили в собі пристрасть до риболовлі. Якщо вас несказанно радує кожна виловлена на вудку або іншу спортивну снасть рибка. Якщо ви глибоко досадуете, коли, незважаючи на всі ваші зусилля, риба йде з гачка - все. Ви закінчений рибалка, і вам необхідно удосконалюватися, щоб радісних моментів на ставку чи, річці, озері, а може бути, і на морі було більше, ніж прикрих неудач.Настоящій рибалка не буде задовольнятися купленої в магазині готової оснащеної вудкою, де все вже на місці. Снасть треба готувати ексклюзивно для конкретної водойми. А це означає, що всі її складові треба збирати за допомогою вузлів. Знання вузлів необхідно, щоб міцно і надійно прив'язати гачок. Для цих цілей існує вузлів безліч. Застосовуються вони рибалками виходячи з особистих симпатій, форми вушка гачка - лопатка або кільце, його розміру та товщини леси.
2
Ось приклад самого простого вузла, за допомогою якого можна швидко прив'язати гачок безпосередньо на березі. Підходить він тільки для гачка з вушком-кільцем.
3
А це, напевно, найпоширеніший серед рибалок вузол «вісімка». Під «а» простий і «б» - накидной. Теж для гачка з колечком.
4
Ще один вузол для гачка з кільцевим вушком. Він також легко запам'ятовується, швидко виконується і досить міцний.
5
А ось три способи кріплення гачка до волосіні незалежно від того, кільцем у нього вушко або лопаткою. Треба сказати, що гачки з колечком переважніше, тому що лопатки, як правило, або занадто гострі, або вузькі і погано тримають вузол.
Зверніть увагу
Незважаючи на придбане майстерність прив'язування гачка до лісі, бажано заготовлювати заздалегідь будинки повідці - відрізки тонкої волосіні з прив'язаним надійно гачком. На іншому кінці повідця робиться петля, которою поводок швидко надівається на карабинчик основний леси. Таким чином, з'являється можливість на ходу змінювати гачок в залежності від характеру клювання.