Як записати завантажувальний диск.

Установка операційної системи можлива як з USB-накопичувача, так і з завантажувального диска . Деякі користувачі записуючи такий диск простим копіюванням припускаються помилки - встановити систему з цього диска не вдасться. Щоб правильно записати завантажувальний диск, дотримуйтесь нескладної інструкції.
Вам знадобиться
  • Щоб записати завантажувальний диск з наявного на комп'ютері образу, скористайтеся однією з програм: Nero Burning Rom, Alcohol 120%, Image Burner або будь аналогічною.
Інструкція
1
Якщо у вас є завантажувальний диск, копію якого вам потрібно записати, вам перш за все потрібно зберегти образ цього диска у себе на комп'ютері. Для цього запустіть одну з вищевказаних програм і виберіть пункт меню «Створення образу».
2
Програма запропонує вам вибрати місце на диску, де слід зберегти файл образу, після чого збереже вміст завантажувального диска у вигляді одного файлу. Тепер можна вийняти оригінальний диск, вставити чистий, і приступити до створення образу.
3
В головному меню програми виберіть пункт меню «Запис образу». Вам буде запропоновано вказати шлях до файлу образу завантажувального диска , виберіть його і виставте мінімальну швидкість запису.
4
Запустіть процес запису, і через кілька хвилин ваш завантажувальний диск буде готовий до роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y9wTDTu_ecg
Корисна порада
Якщо у вас є готовий файл образу, ви можете приступити до процесу запису диска починаючи з кроку №3.
Ми розповімо вам, як записувати інсталяційний диск з образу ISO. Це, мабуть, найпростіший і найпоширеніший спосіб зберегти інформацію на CD або DVD диск ах без втрати необхідної інформації.
Вам знадобиться
  • Програм для запису дисків і образів існує багато. Однією з найбільш надійних і інтуїтивно зрозумілих для будь-якого користувача є програма Nero.
Інструкція
1
Запускаємо додаток Nero start smart. У вікні меню у верхній частині зображення вибираємо значок з написом: Зберегти
2
Потім під обраним значком зберегти, з'являється невелике меню з вибором варіанти подальших дій. Вибираємо дію: Записати образ на диск
3
Далі запускається новий додаток: "Nero burning rom" У центрі основного вікна програми, з'являється ще одне невелике вікно, яке пропонує вказати розташування потрібного образу на жорсткому диск е. Вказавши шлях до образу, натискаємо по кнопці: Відкрити
4
З'являється вікно: Записати проект. В колонці швидкість запису кліком курсору миші вибираємо потрібну швидкість, потім клікаємо по кнопці Прожиг
5
У фінальній частині процесу вашої участі не потрібно. Необхідно лише дочекатися поки шкала з відсотками досягне 100% і після написи: Прожиг успішно завершений. Натиснути ОК.Прівод послужливо видасть вам диск із записаною на ньому новою інформацією
Зверніть увагу
Для коректної записи на диск ви повинні виставити мінімальну швидкість запису діска.Ето допоможе вам уникнути збою при записи і збереже життя вашому диску під час даного процесу.