Як очистити вірус з комп'ютера.

В даний час існують тисячі комп'ютерних вірусів , здатних по різному впливати на заражені комп'ютери, заподіюючи найнесподіваніші вигляді пошкоджень системі. На щастя, робота з пошуку лікування від вірусів (так само як і створення нових вірусів ) не зупиняється ні на хвилинку, тому для кожної комп'ютерної хвороби відразу перебуває лікування.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
  • - антивірус
Інструкція
1
Щоб очистити комп'ютер від вірусів , першим ділом зайдіть на сайт виробника вашого антивірусного забезпечення. Пошукайте там оновлення для вашої програми і встановіть їх.
2
Запустіть антивірус знову і спробуйте просканувати вашу систему, щоб виявити і видалити вірус.
3
Якщо антивірус не зміг впоратися з видаленням шкідливої програми (але зміг виявити її) пошукайте інформацію про новий вірус і про те, як з ним боротися, в інтернеті.
4
Скачайте і завантажте будь-які "протиотрути" і програми, призначені для лікування вашого вірусу. Або спробуйте знайти і видалити вірус вручну.
5
Після того, як вірус видалений, спробуйте ще раз просканувати систему за допомогою іншого антивірусного забезпечення, щоб на 100% переконатися, що всі болячки дійсно покинули ваш комп'ютер.
Зверніть увагу
Якщо ви підозрюєте, що ваш комп'ютер постраждав від вірусу, який самостійно розсилається по вашій адресній книзі електронної пошти, попередьте своїх знайомих, щоб не відкривали підозрілих вкладень, які прийшли з вашого e-mail адреси.
Величезна кількість збоїв операційної системи пов'язано з наявністю вірусних файлів на жорсткому диску комп'ютера. Для забезпечення стабільної роботи ПК рекомендують періодично виконувати комплексну перевірку вінчестера.
Вам знадобиться
  • Dr. Web CureIt.
Інструкція
1
Почніть з перевірки стану жорсткого диска антивірусною програмою, встановленої на вашому комп'ютері. Варто відзначити, що дану процедуру краще виконувати в безпечному режимі роботи операційної системи Windows.
2
Перезавантажте комп'ютер і дочекайтеся появи меню вибору ОС. Якщо завантаження системи виконується автоматично, завершите роботи ПК некоректно. Для цього натисніть і утримуйте кнопку включення комп'ютера.
3
У меню, виділіть поле «Безпечний режим Windows». Виберіть тип запуску «З підтримкою мережевих драйверів». Відкрийте меню антивірусної програми і перейдіть в розділ «Сканування».
4
Виділіть галочками всі доступні розділи вінчестера. Натисніть кнопку «Сканувати» і виберіть режим «Глибокий аналіз». При виявленні шкідливого файлу виберіть пункт «Лікувати» або «Виправити».
5
Якщо програма не змогла виконати вказану дію, натисніть кнопку «Видалити». Використовуйте описаний алгоритм для обробки інших шкідливих об'єктів. Варто відзначити, що основну масу вірусних файлів з розширенням .exe варто видаляти негайно.
6
Після перевірки використовуваним антивірусним ПЗ встановіть програму, призначену для експресс-сканування комп'ютера, наприклад Dr. Web CureIt. Завантажте це додаток з офіційного сайту.
7
Запустіть CureIt, використовуючи безпечний режим роботи операційної системи. Відкрийте вкладку «Настройки» і задайте параметри сканування жорсткого диска. Якщо у вас є можливість залишити ПК на 2-3 години, активуйте функцію поглибленого аналізу.
8
Поверніться в головне меню і натисніть кнопку «Старт». Після появи першого повідомлення про шкідливі файлі натисніть кнопку «Видалити», встановивши попередньо галочку напроти пункту «Запам'ятати дія». Перезавантажте ПК після завершення роботи програми.