Як розширити екран. Як розширити сайт на весь екран.

Якщо на вашому комп'ютері встановлена відеокарта з VGA виходом, ви можете легко підключити до комп'ютера додатковий монітор, і розширити тим самим робочу область екрана .
Інструкція
1
Щоб розширити екран свого комп'ютера або ноутбука, встановіть додатковий монітор поряд з комп'ютером і підключіть його кабель живлення в електричну мережу, а VGA кабель підключіть до відповідного роз'єму на відеокарті комп'ютера.
2
Тепер потрібно налаштувати виведення зображення на 2 дисплея. Для цього клацніть на робочому столі правою кнопкою миші і виберіть пункт "Персоналізація". У діалоговому вікні виберіть розділ «Екран», а потім «Налаштування параметрів екрана ».
3
У вікні вам буде запропонована настройка первинного і вторинного дисплеїв, де ви зможете виставити не тільки дозвіл кожного екрана в окремо, але і вказати який з дисплеїв буде первинним. На первинному дисплеї буде відображатися робочий стіл з панеллю задач, а вторинний дисплей буде показувати додаткову область екрана .
4
Завершити настройку слід, вибравши в розділі «Кілька екранів» пункт меню «Розширити ці екрани», і натиснувши кнопку «ОК». З цього моменту робоча область екрана буде збільшена в рамках двох дисплеїв.
Корисна порада
Дисплей, який буде використовуватися в якості вторинного, слід розташовувати праворуч від первинного, тому що більшість відеокарт допускають розширення екрану тільки вправо.