Як зробити флеш-анімацію.

Флеш-анімація може бути як дуже простий, (наприклад, м'ячик, перекочується від одного кінця екрану до іншого) так і дуже складної (зграя пташок, що зображують оркестр, де кожен птах грає на власному музичному інструменті, та ще й танцює). Одне можна сказати з упевненістю: щоб почати перші кроки у флеші, не потрібно бути генієм.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - програмне забезпечення
  • - самовчитель по флеш
Інструкція
1
Перший крок створення флеш анімації - Відкриття нового проекту у флеш. Для початку визначтеся з розміром і ідеєю флеша. Область, де ви будете робити ролик, називається Stage.
2
Намалюйте або імпортуйте існуючі малюнки в проект. Використовуючи інструмент малювання або олівця прорисуйте картинку, яку ви задумали. Кожен новий колір, який ви використовуйте, промальовувати на новому шарі - це дозволить вам згодом вносити зміни в ваш малюнок, а не створювати його заново.
3
Створіть символ. Для того, щоб зробити флеш- анімацію , вам потрібно буде створити символ. Виберіть всі шари, розташовані на екрані і клацанням правої кнопки миші виконайте команду «Конвертувати в символ» з розкрився меню.
4
Створивши символу, клікніть на першу команду в меню Properties. Виберіть Movie Clip в якості типу символу і назвіть його простим і легко впізнаваним ім'ям.
5
Для того, щоб зробити анімацію , створіть шари для кожного символу, який ви зробили в області Stage. І задайте новий keyframe, натисканням клавіші F6 або за допомогою команд меню Insert-Timelime-Keyframe. Для того, щоб картинка прийшла в рух, створіть другий keyframe, злегка зсунувши ваш символ.
6
Між двома keyframe йдуть frames. Кожен frame (кадр) являє собою деякий малу кількість часу. Щоб вставити кадр користуйтеся командою F5 або c допомогою меню - Insert - Timeline - Frame.Еслі між двома закриваючими кадрами у вас буде 24 кадру, то анімація триватиме 2 секунди. Захочете додати більше кадрів - отримаєте ролик подлинней.
7
Щоб оживити ролик, клікніть на один з кадрів. З'явиться коробочка меню, в якій будуть показані властивості кадру. Виберіть «Motion» в спадному меню. Ця функція підсвітить простір між двома keyframe. Просто з'єднайте їх лінією і анімація готова.
8
експортує ваш флеш-ролик натисканням ctrl + enter або через меню File - Export для того, щоб подивитися, що у вас вийшло. Одержаний файл у форматі .swf придатний для завантаження в інтернет.
Робити флеш- анімацію, дотримуючись деякі технічні рекомендації, не складе великої праці навіть для новачка в цій галузі. Для початку потрібно створити власні кадри (або взяти з будь-якого джерела), як слід потренуватися, щоб зрозуміти принцип створення, а потім вже приступити до створення.
Інструкція
1
Новачкові краще всього починати створювати анімацію з окремих зображень. Найкраще скористатися графічним редактором Adobe Photoshop. В програмі досить багато різних додаткових компонентів дозволяють прикрасити зображення (наприклад, шрифти, стилі, теми і т.д.). Якщо користувачеві не вистачає потрібних доповнень, то їх можна скачати з сайту присвяченого програмі. Разом з тим, новачкам бажано ознайомитися з уроками Photoshop, щоб розвивати свої навички (уроки - http://photoshop.demiart.ru). Також в редакторі досить зручно, при умінні, малювати власні зображення (кадри).
2
Перш ніж створювати Flash- анімацію, можна потренуватися на gif-анімації, щоб у простій формі зрозуміти принципи створення анімації. Це рекомендується для новачків. Потрібно встановити програму Easy GIF Animator Pro і відкрити в ній ваше, створене за допомогою графічного редактора або намальоване зображення, а потім спробувати створити анімацію. Навіть якщо у вас є лише одне зображення, можна зробити просту анімацію (програма надає деякі «стандартні варіанти» анімації). А коли є декілька кадрів ідентичного розміру, тоді можна зробити з них gif- анімацію. Для цього їх потрібно додавати по черзі. У функції програми також входить установка потрібного часу.
3
Коли принцип створення анімації ясний, можна вже приступати до створення Flash-анімації. Для коректної роботи з нею, рекомендується для початку встановити останню версію Adobe Flash Player (за посиланням http://get.adobe.com/ru/flashplayer). Після чого треба встановити програму Macromedia Flash Professional. В програму також потрібно вставляти кадри окремо і вказувати потрібні налаштування. Функції набагато ширше, ніж в Easy GIF Animator Pro, анімацію можна опрацьовувати куди більш професійно, встановлювати звукову доріжку і т.д. Для поліпшення навичок також бажано вивчити деякі уроки (за посиланням http://flash.demiart.ru).
Зверніть увагу
Відповідь: Справа в тому, щоб створити анімацію, потрібна додаткова програма інтерпретатор, яка працює з картинками в розширенні «gif». Програм таких багато, але ми візьмемо з вами програму UnFREEz, утиліта якої виконує тільки одну функцію.
Корисна порада
Створювати, відображати і зберігати анімацію в цьому типі досить легко, що дозволило gif анімації залишатися одним з найбільш поширених форматів анімації в інтернеті. Створювати анімацію в цьому форматі можна за допомогою спеціалізованих програм по створенню анімації або зробити анімацію прямо в онлайні, завантаживши в якості кадрів свої фотографії для створення анімованого аватара.