Як заборонити доступ до папок. Як зробити загальний доступ до папки не для всіх.

Для всіх, хто змушений ділити один комп'ютер з іншими користувачами актуальна проблема захисту своєї особистої інформації від чужих очей. На жаль, в операційній системі Windows немає стандартних засобів для установки паролів на папки, тому, щоб захистити свої дані від сторонніх, слід заборонити до них доступ .
Інструкція
1
Перш за все вам потрібно створити кілька облікових записів - по одній для кожного з користувачів комп'ютера. Для цього натисніть меню «Пуск» - «Панель управління» - «Облікові записи користувачів» - «Управління іншим користувачем» - «Створення облікового запису». Створивши облікові записи, встановіть на свою пароль. Тепер під час завантаження комп'ютера кожен користувач буде входити в систему під своїм обліковим записом.
2
Після створення хоча б одного облікового запису, виберіть папку, до якої ви хотіли б обмежити доступ інших користувачів, і клацнувши на ній правою кнопкою миші, виберіть пункт меню "Властивості". У вікні, перейдіть на вкладку «Доступ» і клацніть на кнопці «Загальний доступ ». У списку виберіть користувача, якому слід закрити доступ , і клацнувши правою кнопкою миші, виберіть «Видалити». Після цього натисніть кнопку «Загальний доступ », щоб зміни вступили в силу. Якщо ви все зробили правильно, то на значку папки з'явиться замочок, і доступ всім користувачам крім вас буде до неї обмежений.
Зверніть увагу
Дані рекомендації описані для власників операційної системи Windows 7.
Безпека особистих даних на комп'ютері - одне з головних завдань і в той же час проблем користувачів. Найчастіше користувачеві необхідно приховати повністю або частково інформацію, що знаходиться в папках персонального комп'ютера, доступ до якого мають кілька користувачів.
Інструкція
1
Щоб убезпечити свої дані, що зберігаються в папках, можна обмежити доступ до файлів і теках. За допомогою програми Folder Guard Pro досить просто захистити жорсткий диск свого комп'ютера і не допустити несанкціонований доступ до інформації, що зберігається на ньому.
2
Також можна самостійно захистити папки, ввівши авторизацію на своєму комп'ютері з логіном та паролем, відомим тільки користувачу.
3
Щоб обмежити доступ конкретно до теках і файлів, що знаходяться в них, можна поставити на них пароль. Поставити пароль можна у властивостях папки, а також призначити для папки прихований перегляд або в провіднику зашифрувати папку.
4
У властивостях папки на вкладці «Безпека» можна обмежити доступ з усіх облікових записів, крім однієї конкретної і дати їй повний доступ до теках та їх змінам. Цей спосіб дозволить зберегти інформацію, що знаходиться в папках конфіденційною.