Як зробити табличку.

Табличка є невеликою вивіску з нанесеною на ній написом інформаційного змісту. Зазвичай, складного графічного оформлення таблички не вимагають і містять тільки короткий текст. Зробити табличку , якістю нітрохи не гірше типографського, можна за допомогою будь-якого текстового редактора, наприклад, Microsoft Word. Це один з найпопулярніших інструментів для створення текстів, який встановлений практично на кожному персональному комп'ютері.
Інструкція
1
Продумайте текст, який ви збираєтеся розмістити на табличці з урахуванням її розмірів. Зазвичай, для таблички досить розмірів половини стандартного аркуша паперу формату А4, складеного уздовж. Це 10 - 10,5 на 28-30 см. Напис, як правило, робиться шрифтом одного розміру, розташовуваним посередині поля. Якщо необхідно зробити написи шрифтами різного розміру, врахуйте те, що вони повинні добре читатися з деякої відстані.
2
Запустіть текстовий редактор Microsoft Word і на головний панелі, в меню Файл виберіть пункт Параметри сторінки. Тут можна задати орієнтацію аркуша паперу - книжкову або альбомну, коли довга сторона аркуша розташовуватиметься горизонтально. Тут же можна вказати розміри сторінки, скоротивши її по висоті до розмірів таблички.
3
На головній панелі в меню Вид підключіть панель Малювання, яка після активації з'явиться на нижній панелі у вікні редактора. Тут ви зможете вибрати рамку, яка буде обрамляти текст таблички і задати будь-який тип лінії.
Корисна порада
Захоплюватися кольоровим оформленням особливо не слід - для того, щоб табличка краще читалася і звертала на себе увагу, кольору шрифту і фону мають бути максимально контрастними.