Як зайти в bios комп'ютера.

BIOS - спеціальна програма, розміщена в мікросхемі ПЗУ на материнській платі. Основним завданням BIOS є визначення та встановлення взаємозв'язку між компонентами комп'ютера . Одна з найбільш поширених причин, за якими вимагається увійти в налаштування даної програми, це переустановка операційної системи.
Інструкція
1
Після включення живлення комп'ютера в першу чергу виконується ініціалізація і тестування відеокарти, процесора і оперативної пам'яті.
2
Потім відображається процес ініціалізації та перевірки жорстких дисків, а також інших наявних IDE/SATA-пристроїв. Далі перевіряються плати розширення, визначаються пристрої, що підтримують стандарт Plug and Play. Якщо в карту розширення встановлений свій BIOS, то вона також може відобразити свої повідомлення.
3
Далі окремі версії BIOS можуть виводити дані про апаратну конфігурації комп'ютера .
4
Напис для входу в BIOS Setup, в різних версіях може відрізнятися. У нашому випадку вона виглядає наступному чином: "Press DEL to enter SETUP". Поки відображається даний напис, слід натиснути на клавішу Del на клавіатурі.
Зверніть увагу
На деяких материнських платах для входу в BIOS Setup можуть використовуватися клавіші F1, F2, F10, Esc, а також комбінації клавіш (Ctrl + Alt + Esc), (Ctrl + Alt + Ins), (Ctrl + Alt) . Однак найпоширеніший варіант - клавіша Del.
Корисна порада
Якщо запрошення для входу в BIOS Setup взагалі не виводиться, слід після ініціалізації клавіатури (мигнуть індикатори Num Lock, Caps Lock, Scroll Lock) кілька разів поспіль натиснути на клавішу Del.