Як малювати вовка олівцем.

Вовка називають одним з найбільш майстерних і граціозних хижаків, і саме тому образ його досить часто оспівується в найрізноманітніших ілюстраціях. Якщо детально і покроково розібратися в особливостях малювання цієї тварини, то не важко отримати якісний його малюнок, а конкретніше, всього три кроки, і картинку можна оформляти в рамочку.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
  • - графітовий олівець середньої м'якості
  • - ластик
Інструкція
1
Для початку схематично, а саме, кругами і овалами, позначається голова тварини, грудна клітка і задня частина тіла тварини. Овал голови буде злегка витягнуть в ту сторону, куди дивиться вовк, а грудна клітка повинна бути позначена колом трохи більше більшого радіуса, ніж ближнє коло, що позначає задню частину. Потім намічаються передні і задні кінцівки суцільними лініями, як би вказуючи вигин лап. Далі, також використовуючи суцільні лінії, з'єднуються круги і овал. На нижніх краях ліній, які позначають кінцівки тварини, малюються подушечки, а потім товщають самі лапки. Виходить така легка промальовування, яка, у наслідку, полегшить подальшу промальовування вовка. Тепер малюється хвіст, опущений вниз.
2
Потім можна стерти непотрібні лінії за допомогою ластику і обвести видимі частини тіла тварини за допомогою фіксоване більш сильного натиску на олівець. Таким чином лінії стають яскравішими. Промальовується все по черзі, починаючи з голови: ніс, мордочка, вуха, шия, грудна клітка, і т.д.
3
Тепер намічаються тіні і світлотіні для додання більшого об'єму. Можна промальовувати і шерстку. Використовуючи різний натиск на олівець, можна намалювати білого вовка (при слабкому натиску) і чорного вовка (при сильному натиску). Ближні лапи можна затемнювати поменше, таким чином малюнок стає об'ємніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uet2nuWVZFM
Зверніть увагу
На першому етапі, коли малюнок тільки намічається, не натискайте на олівець дуже сильно, так як це може ускладнити його стирання з паперу.
Корисна порада
При промальовуванні дрібних деталей і шерстки тваринного використовуйте різний натиск на олівець - це допоможе створити об'ємний малюнок.