Як зшити пінетки. хутряні пінетки зшити відео.

Теплі черевички для малюка - що може бути трогательнее? Для них і купувати щось нічого не треба, в будинку будь-рукодільниці завжди знайдуться клаптики. Багато хто віддає перевагу в'язати пінетки , але і зшиті можуть бути практичними і оригінальними.
Вам знадобиться
  • Обрізки фланелі або іншої м'якої теплої тканини
  • Лист паперу
  • Олівець
  • Лінійка
  • Сантиметрова стрічка
Інструкція
1
Обведіть ніжку малюка на аркуш паперу. Виріжте шаблон. Намалюйте розгортку верху. Для цього обведіть шаблон на інший аркуш. Знайдіть середину п'яти і середину носка і з'єднайте їх лінією. З цієї лінії збільште носок на 1 см і п'яту теж на 1 см. Від отриманої точки з боку п'яти проведіть в обидві сторони перпендикуляри і відкладіть на них по 9 см в одну і в іншу сторону. Від кінцевої точки п'яти відміряйте по середній лінії 6-7 см і зробіть розріз.
2
Переведіть викрійку підошви і верху на тканину перебував 2 см на шви з усіх сторон.Викроіте по косій 4 смужки, по довжині трохи більші довжини розрізу і шириною 2,5 - 3 см .. Складіть деталь верху і бейку лицьовими сторонами один до одного, пристрочите. Загніть бейку на виворітну сторону і заутюжьте. Підігніть бейку і підшийте на машінке.Укрепіте закінчення розрізу, пришивши з виворітного боку шматочок м'якої тканини.
3
Декоруйте верхню частину пінеток.По краю носка прісборьте деталь верха.Сшейте п'яткові шви.
4
Складіть підошву і верхню частину пінетки лицьовими сторонами. Якщо потрібно, подправьте зборки на шкарпетці. Змітайте або сколіть булавками і сострочіть робили. Обробіть шви, якщо це необхідно.
Зверніть увагу
Не рекомендується використовувати трикотажні лоскуткі.Можно замість тканини зміцнити розріз флізеліном. Якщо малюк вже ходить, то підошву краще шити не з тканини, а з тонкої м'якої шкіри.
Корисна порада
Верхню частину пінеток найкраще прикрасити вишивкою. Якщо ви все ж робите аплікацію - намагайтеся виконати її так, щоб на виворітного стороні не було вузлів. Присборить верхню деталь можна на машинці, встановивши максимальний розмір стібка, або вручну, простим наметочним швом. Якщо тканина не обсипається, розріз можна не обробляти Бейко, а обшити декоративним петельним швом.