Як з'єднати комп'ютери в мережу.

Якщо у вас вдома є два комп'ютери, то зручним способом передачі між ними різної інформації буде об'єднання їх в одну локальну мережа . Цей спосіб обміну даними набагато зручніше, ніж використання різних накопичувачів.
Вам знадобиться
  • Щоб з'єднати комп'ютери в мережу, вам знадобляться два комп'ютера до встановлених мережевими картами і драйверами для них, а також перехресний патч-корд і права адміністратора на обох комп'ютерах.
Інструкція
1
Перш за все, підключіть обидва роз'єми патч-корду до мережевих карт комп'ютерів. У разі успішного з'єднання на обох мережевих картах загоряться світлодіодні індикатори.
2
На першому комп'ютері відкрийте меню «Пуск» - «Панель управління» - «Центр управління мережами і загальним доступом». Тут клацніть на значку «Підключення по локальній мережі» і у вікні натисніть кнопку «Властивості». Знайдіть пункт меню «Протокол Інтернету версії 4» і натисніть «Властивості». У діалоговому вікні вам потрібно прописати IP адресу 192.168.0.1, а маску підмережі зробити 255.255.255.0 і зберегти зроблені зміни.
3
На другому комп'ютері вам потрібно виконати дії аналогічні попереднім, тільки IP адреса повинна мати значення 192.168.0.2. Маска підмережі буде та ж: 255.255.255.0.
4
Тепер на обох комп'ютерах вам потрібно клацнути на значку «Мій комп'ютер» на робочому столі, і вибрати "Властивості", а в системному діалоговому вікні клацнути на значку «Змінити параметри», і переконатися, що обидва комп'ютера входять в одну робочу групу. Якщо один з комп'ютерів належить до іншої групи, то зміните її назва на аналогічне робочої групи іншого комп'ютера.
5
Якщо ви змінили робочу групу одного з комп'ютерів, перезавантажте його. Тепер обидва комп'ютера зможуть бачити один-одного в мережі.