Як зробити ювілей.

Ювілей - урочистий захід, який зазвичай святкується масштабно і багатолюдно. На організатора цього торжества лягає непроста робота не тільки з підготовки, але й з проведення свята. Однак при цьому організація ювілею - завдання творча і захоплююча.

Інструкція
1

Першим ділом підрахуйте точну кількість гостей, які братимуть участь у заході. Зазвичай ювілей - свято, на яке збираються всі знайомі, друзі і товариші по службі, яких в квартирі просто не розмістити. Тому краще підшукати зал (кафе, ресторан і т.д.), який зможе прийняти всіх запрошених. Краще, якщо приміщення буде ізольованим від інших відвідувачів. Ідеальний варіант - цілком зняти майданчик під свято, щоб ваших гостей не турбували сторонні.

2

Складіть меню для святкового столу. Зазвичай цим займається адміністратор кафе, яке ви знімаєте для проведення свята, або спеціальний менеджер. Щоб оцінити, чи вистачить їжі вашим гостям, попросіть у адміністратора меню на людину, - там вказується кількість їжі та напоїв з розрахунку на одного гостя. Радимо вам домовитися з адміністрацією про те, що спиртне ви привезете самі. Якщо замовляти його в самому кафе, це обійдеться вам десь у півтора дорожче.

3

Продумайте святкову частину і напишіть сценарій свята. Зробити це не так вже й складно, навіть якщо ви робите це вперше. Знайдіть і придумайте веселі і забавні конкурси, які сподобаються всім гостям, вставте їх у ваш сценарій таким чином, щоб розбавити вітальні промови. Продумайте музичну частину свята, складіть список виконавців, які подобаються більшості ваших гостей.

4

Підготуйте все необхідне: купіть дипломи, маленькі подарунки та інший реквізит для проведення конкурсів. Подбайте про музичну апаратуру, якщо в сценарії запланована дискотека, підберіть диски з музикою. Попередьте ювіляра про те, щоб заздалегідь склав відповідну мову.

5

Оформіть приміщення кульками, фотографіями, надрукуйте вітальні плакати і повісьте їх у приміщенні, де буде проходити святкування.

6

Зробіть і розішліть офіційні запрошення для гостей ювіляра. Найкраще це зробити за кілька тижнів до торжества. На ювілеї зазвичай дарують пам'ятні подарунки, тому людям потрібен час, щоб підготуватися до торжества.

Корисні поради

Щоб полегшити собі тягар проведення свята, можна запросити для цього професійного тамаду.