Як зробити павука. Як зробити іграшку павука на стіну щоб лякав.

Небагато людей з приязню ставляться до живих павукам . Але якщо мова йде про іграшкові представниках виду - тут любителів хоч відбавляй. Іграшковим павуком можна лякати неприятелів, розіграти друзів або просто використовувати його як декоративний елемент для будинку.
Вам знадобиться
  • Чорна папір
  • Чорна пряжа
  • Ножницы
  • Изолента
  • Клей
  • Вода
  • Чашка
  • Вощеная папір
Інструкція
1
Щоб зробити павука для початку приготуйте основу - виріжте павуче тільце з паперу.
2
Відріжте вісім однакових шматочків вовняної нитки - майбутні ніжки павука.
3
Приклейте вовняні лапки до бичка. Намагайтеся не переборщити з клеєм.
4
Відріжте ще один шматок вовняної нитки. Його будете використовувати як павутинки, з якою свешивается наш павук, тому ріжте шматок подлинней. Приклейте «павутину» до самої середині тільця павука.
5
Змішайте воду і клей в невеликій мисочці в співвідношенні один до одного. Умочіть павукові лапки в суміш на пару хвилин. А потім відкладіть павуки сохнути на вощений папері на 12 годин.
6
Після того як павук просох приклейте його ізолентою, наприклад, на дверну ручку і готуйтеся почути захоплені крики ваших домочадців.
Знайти м'яку іграшку у вигляді забавного павучка буває нелегко - вітрини дитячих магазинів сповнені традиційних кішечок, собачок і ведмедиків. В таких ситуаціях допоможе улюблене хобі - ви можете зшити павука за один вечір. Така іграшка буде унікальною, а процес її виготовлення доставить немало приємних хвилин.
Вам знадобиться
  • нитки, голка, що тягнеться матеріал, ножиці, клей, дріт, кілька різнокольорових клаптів для прикраси, шматочок хутряної тканини, пару намистин, синтепон або вата
Інструкція
1
Підготуйте необхідні матеріали. Для виготовлення павучка вам знадобиться: нитки, голка, що тягнеться матеріал, ножиці, клей, дріт. Приготуйте шматочки кілька різнокольорових клаптів для прикраси, шматочок хутряної тканини, пару намистин.
2
Зробіть викрійки. На щільному картоні намалюйте ескізи деталей - лапки, тулуб, носочки. Лапки зробіть подвійними - одну половинку трохи більше інший. Тулуб виконайте у вигляді півкола, носочки складатимуться з двох деталей - верху і підошви.
3
Розкроїте тканину. Щоб пошити павука , потрібна тягнеться тканина - можна використовувати чорний або кольоровий трикотаж. Послідовно перенесіть викрійки деталей на тканину і виріжте 16 лапок (обидві половинки), 2 деталі тулуба, 16 елементів носочков. Якщо оченята павука будуть ганчіркові, то відразу ж підготуйте 2 елементи овальної форми з кольорової тканини.
4
Обробіть лапки. Зшийте половинки лапок - у вас вийде 8 заготовок. Набейте наповнювачем (вата, синтепон, обрізки тканини), вставте в кожну лапку по дроті. Надайте необхідну форму лапок.
5
Тепер приступайте до виготовлення шкарпеток - зшийте парні деталі між собою, виверніть носочки і одягніть на лапки.
6
Сшейте тулуб. Складіть половинки тільця, виверніть деталь і заповніть її наповнювачем.
7
Вставте лапки в тулуб і стягніть їх між собою. Зашийте тулуб і сховайте шов.
8
Зробіть оченята. Для тканинних очей: візьміть вирізаний шаблон, просмикніть по краях нитку і стягніть її, але не до кінця. У вийшло отвір набийте наповнювач і пришити очей до тулуба. Обробіть друге око. Другий варіант - очі-намистини або гудзики, які ви можете пришити або приклеїти.
9
Зробіть ротик. Рот можна вишити червоною ниткою, виконати у вигляді аплікації або намалювати. Хутряними шматочками прикрасьте тулуб павучка.