Як розповісти дитині про різдво.

Багато дітей не знають, що за святами, які вони так люблять, стоять якісь події. Особливо це стосується релігійних свят. Тому дитині потрібно говорити не тільки про те, як ви будете відзначати те або інше свято, але і простою, доступною мовою розповідати про причини його появи. Ми покажемо, як це робити, на прикладі Різдва.
Інструкція
1
Щоб ваш розповідь вийшов цікавим і захоплюючим для маляти, скачайте з Інтернету і роздрукуйте карту давньої Палестини. Покажіть йому обриси стародавніх держав і розкажіть, які люди їх населяли.
2
Якщо дитина ще не знайомий з поняттям Бога, розкажіть йому про нього. Можливо, вам доведеться прочитати кілька розділів з «Біблії для дітей», щоб зробити це зрозумілим для дитини мовою.
3
Розкажіть, що за давньою легендою Бог-батько послав на землю свого сина на ім'я Ісус Христос, щоб врятувати всіх людей від загибелі. До дівчини з Назарету Марії зійшов Святий дух, і вона народила немовля, який був Сином Божим. День його народження і святкується по всій землі як світле і радісне свято Святого Різдва.
4
Подаруйте дитині подарунок і розкажіть, що в знак надії на нове, щасливе життя у людей з'явилася традиція дарувати цього дня один одному подарунки і бажати всім щастя і благополуччя.
5
Підведіть його до ялинки і покажіть зірку на її вершині. Повідайте дитині , що ця зірка також пов'язана з Різдвом Христовим і символізує вона зірку, що з'явилася на небі в той час, коли народився Ісус Христос.
6
Розкажіть дитині про інші різдвяних традиціях, таких як гаданье в різдвяну ніч. Вважається, що в цю ніч можна побачити своє майбутнє. Приведіть у приклад дівочі гадання, якими займаються дівчата, щоб дізнатися ім'я свого майбутнього чоловіка.
7
Різновидом різдвяного ворожіння є прикмети. Розкажіть кілька різдвяних прийме. Ось одна з них - якщо в різдвяну ніч іде сніг, то літо буде теплим, врожайним.
Корисна порада
Украшайте ваш розповідь кольоровими яскравими ілюстраціями
Свята, особливо літні - це завжди особливий привід для радості. Адже можливостей для хорошого і веселого проведення часу влітку так багато. І зовсім необов'язково для цього вирушати на природу. Цікаві заняття можна прекрасно знайти і в місті.
Інструкція
1
Можна в червневі свята не витрачати часу дарма і відправитися на прогулянку по московських паркам. Їх у столиці величезна кількість - Коломенське, Царицино, Кузьминки, Покровське-Стрешнево, Сокольники і багато інших. У кожному з них буде проводитися своя розважальна програма. На такі прогулянки можна сміливо вирушати разом з дітьми. Організатори, як правило, передбачають окрему розважальну програму для підростаючого покоління.
2
Варіант другий - відправитися на екскурсію. Підійде він як тим, хто на свята приїхав в Москву, так і тим, хто живе у столиці завжди. Адже знайти час на те, щоб відвідати історико-культурні місця, у жителів мегаполісу далеко не завжди виходить. Навіть незважаючи на те, що подібне проведення часу може бути дуже цікавим.
3
Не забудьте про той факт, що ввечері 12 червня на Красній площі відбудеться концерт під відкритим небом. Любителям сучасної музики цей захід припаде до душі. А по закінченні заходу жителів столиці чекає святковий салют.
4
Звичайно ж, на свята по-особливому привітно розкриють свої двері для відвідувачів розважальні клуби, бари, кафе і ресторани. У кожному з них вже працюють літні пропозиції, тому ви зможете насолодитися легкими міксами, соками та закусками.
5
Якщо ви не є любителем активного відпочинку і хотіли б полежати де-небудь в тінистому парку на травичці, вам пряма дорога в Парк культури і відпочинку імені Горького. У 2011 році мерія влаштувала з нього зону для спокійного відпочинку. До уваги відвідувачів пропонують спеціальні пуфи для сидіння, рівні підстрижені газони, лавочки, закусочні і безкоштовний Wi-Fi. Словом, тут тепер рай для любителів спокійного і розміреного відпочинку.
6
Можна влаштувати собі самостійну екскурсію по місту. Для цього просто потрібно сісти в трамвай, автобус чи тролейбус і поїхати в будь-якому напрямку. У свята таке знайомство з містом робити найзручніше. Пов'язано це з тим, що немає пробок. Значить, можна насолодитися в повній мірі видом старої Москви в центрі і нової - в спальних районах.