Як зв'язати іграшку гачком.

В'язані іграшки зроблять дитинство вашого малюка щасливим і неповторним. Вони м'які і теплі, їх можна взяти з собою в ліжечко. Якщо вони набиті штучним волокном, то їх легко прати і сушити.
Вам знадобиться
  • 100г жовтого мохеру
  • Трохи чорної і червоної вовни для обробки
  • гачок №2,5
  • синтепон для набивання
  • картон або параплена для лап
Інструкція
1
В'язати такого каченяти починайте з голови. Зв'яжіть ланцюжок з 6 повітряних петель і замкніть її в коло напівстопчиком. Пров'яжіть 16 стовпчиків без накиду в кільце, коло замкніть полстолбіком. Зробіть 2 повітряних петлі початку. Круг в'яжіть, додаючи через кожні 5 стовпчиків ще один. Таким чином пров'яжіть ще 10-12 кіл. Круг повинен вийти опуклим, походимо на шапочку. Зв'яжіть другу таку ж «шапочку». З'єднайте круги разом напівстовпчиками, захоплюючи разом стовпчики передньої і задньої частин. Залиште невеликий отвір і набийте голову синтепоном.
2
Зв'яжіть з червоної вовни ніс. Для цього наберіть ланцюжок з 6 повітряних петель. Зробіть стовпчик початку і пров'яжіть ряд стовпчиками без накидов. В останній стовпчик зробіть 3 стовпчики без накиду. Переверніть роботу і пров'яжіть таким чином ще ряд. Зробіть ще 4 кола. Зв'яжіть ще 3 таких овалу. З'єднайте деталі попарно, вставте туди овали з параплена і пришити ніс до голови. Чорної пряжею вишийте очі.
3
Тіло каченяти в'яжеться точно так само, як і голова, тільки кола треба зробити побільше діаметром і більш опуклими. З'єднайте круги, набийте тулуб синтепоном і пришити до нього голову.
4
Крильця починайте в'язати знизу. Наберіть ланцюжок з 5 повітряних петель.Не замикайте її в коло, а зв'яжіть перший ряд так само, як ви починали в'язати ніс. Далі в'яжіть овальне крильце 4-5 рядів. Зв'яжіть ще три таких овалу, з'єднайте деталі попарно. Набейте крила синтепоном, закладіть отвори і пришити до тулуба.
5
Зв'яжіть 4 овалу для лап. Їх в'яжуть так само, як і крила, тільки побільше. Зшийте лапки попарно, всередину вставте параплена і пришити до тулуба.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4R2HeCgiVUk
Зверніть увагу
Щоб круги тулуба були більш опуклими, додавайте по кожному ряду не більше п'яти стовпчиків. Для лап можна, звичайно, використовувати і картон, але тоді іграшку буде не можна прати.
Корисна порада
Крильця і лапки можна зробити і з іншого матеріалу - наприклад, з фетру відповідного кольору. Викроїте по 4 овалу одного та іншого виду, зшийте їх попарно через край. Можна використовувати декоративні шви. Прикрасити каченяти можна на свій розсуд. Можна зробити йому капелюшок і фартушок - зшити або сплести з мережив. Можна зав'язати бантик. Загалом, все, на що здатна ваша фантазія. За таким же принципом можна зв'язати та інші іграшки - наприклад, матрьошку або сніговика.