Як стригти кішку.

Котяча шерсть потребує постійного догляду. Особливо якщо у вас довгошерста кішка. Частіше інших стрижуть персидських і сибірських кішок. Проте в деяких випадках може виникнути необхідність підстригти тварина будь-якої породи. Наприклад, якщо через поганий догляд на шерсті утворилися ковтуни. При цьому фахівець-грумер не завжди може виявитися поблизу.
Вам знадобиться
  • Ножиці з закругленими кінцями або спеціальна машинка з насадками
  • Перчатки
  • Воротник
  • Фен
  • Косметические засоби для миття
Інструкція
1
Підстрижіть кішці кігті, особливо якщо ви стрижете тварина вперше і не знаєте, наскільки приємна йому майбутня процедура.
2
Заспокойте кішку . Якщо кішка сильно перелякана, не наполягайте і відкладіть стрижку до наступного разу. Погладьте кішку , скажіть їй різні ласкаві слова.
3
Якщо ви просто зібралися видалити ковтуни, то комір можна не одягати. Нехай той член сім'ї, якого кішка добре знає і любить, візьме її на коліна і ласкаво погладжує. Ви в цей час ножицями виріжте скупчення вовни. Якщо ж вам потрібна більш грунтовна стрижка, рекомендується надіти на кота комір. Тоді він не злякається шуму машинки.
4
Підстрижіть шерсть на спині та боках. Машинку рекомендується вести у напрямку шерсті. Не можна стригти кішку наголо. Повинна залишитися шерсть завдовжки не менше 0,5 см.
5
Переверніть кота на спину і підстрижіть шерсть на животі і грудях. Потім підстрижіть лапи. Можна залишити манжети. Ні в якому разі не чіпайте голову і хвіст.
6
Сполосніть кота теплою водою і просушіть феном. Якщо кіт не любить купатися, можна його не мити, а просто обдути теплим повітрям з фена.
Зверніть увагу
Насадки на машинку повинні бути 2-3 мм. Дрібніша насадка може пошкодити шкіру. Насадка більше 3 мм не дозволяє зрізати колтуни.Стрічь кішку потрібно перед початком линьки. Ніколи не стрижіть кішку безпосередньо перед виставкою. Шерсть повинна встигнути відрости. Кішок можна стригти і по напрямку шерсті, і проти нього. Недосвідченому грумер краще стригти кішку за напрямом шерсті.Не зловживайте седативними препаратами. Деякі грумери стрижуть кішок під наркозом, але краще обійтися без нього. Занадто частий наркоз шкідливий для здоров'я кішки.
Корисна порада
Комір можна зробити зі звичайного носка. Проріжте дірочку для носа і надіньте на голову кота. За кілька тижнів до стрижки почніть привчати кота до коміра. Інакше комір не тільки не допоможе, але і буде дуже сильно заважати. Стригти кішку краще удвох з ким-небудь з членів сім'ї. Один заспокоює тварину і утримує його, інший стріжет.Еслі ви збираєтеся просто видалити ковтуни, кота можна попередньо не мити. Модельна стрижка є комплексною процедурою, тому попередньо шерсть краще обробити.